ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 10.10


Сесія Полтавської міськради не відбулася: Мамая проігнорували

Міський голова Полтави Олександр Мамай намагався провести в понеділок сесію міської ради - на тлі ветування рішень більшості депутатів. Опозиція проігнорувала задум мера.

 

Отже, 27 опозиційних депутатів вирішили проігнорувати скликану міським головою позачергову сесію Полтавської міської ради. Вони вважають, що міський голова мав би перш за все пояснити причини ветування рішень опозиції про розпуск виконкому та звільнення заступника міського голови Євгена Рички.

Сьогодні, 19 жовтня, мала відбутися позачергова сесія Полтавської міської ради. На ній опозиційні депутати могли подолати вето міського голови Олександра Мамая, яке він наклав на два депутатських рішення про розпуск виконкому та звільнення заступника мера Євгена Рички. Останні, нагадаємо, були проголосовані минулої середи на засіданні, проведення якого ініціювала сама опозиція. Проте засідання не відбулося — представники "Слуги народу", "Європейської солідарності", "Рідного міста" та "Свободи" на засідання не прийшли. Олександр Мамай заявив, що зробив усе, що мав зробити, маючи на увазі скликання сесії. Проте кворуму не було.

Наразі опозиція планує звернутися до суду, щоб опротестувати вето міського голови. Наразі для подолання вето опозиція не має необхідних 29 голосів. Не вистачає зовсім трохи - два голоси.

Нагадаємо, 5 жовтня у Полтаві відбулося сесійне засідання, ініційоване опозиційними депутатами. Проголосували за розпуск виконавчого комітету та звільнення заступника Мамая Євгена Рички. Наступного дня Олександр Мамай публічно заявив, що "все буде гаразд", із депутатським корпусом шукатимуть компроміс - і згодом ветував рішення полтавських депутатів.

влада, сесія, скандал, політикум, вето, депутати

За темою:

  • Полтавщина фінансово допомогла південним областям України
  • Комунальники у Полтаві значно зменшили використання пального
  • Молодь отримала премії імені Сердюка
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.