ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 16.10


Сесію обласної ради скасували через відсутність кворуму

Полтавська обласна рада у нинішньому своєму складі, ймовірно, завершила каденцію. У п'ятницю, 16 жовтня, сесія не відбудеться - за офіційними даними, через велику кількість хворих депутатів.

 

Заплановане на сьогодні, 16 жовтня, третє засідання 34-ї позачергової сесії Полтавської облради не відбудеться, повідомив у соцмережі голова облради Олександр Біленький. Попередньо підтвердили готовність прибути на сесію лише 40 депутатів (при кворумі в 43). Нібито більшість депутатів захворіли на COVID-19 та ГРВІ та перебувають на самоізоляції.

Депутати на засіданні, серед інших питань, планували направити 5 млн гривень на виготовлення проектної документації щодо ремонту злітної смуги полтавського аеропорту, адже держава готова надати кошти на її реконструкцію, повідомляє Полтавщина.

Нагадаємо, 1 вересня Президент України Володимир Зеленський під час візиту особисто переконався, що злітна смуга аеропорту "Полтава" перебуває в незадовільному стані. Він пообіцяв підтримку з боку держави, якщо область підготує проект ремонту злітної смуги до кінця 2020 року. Зеленський зазначив, що за сприятливих погодних умов ремонт смуги може розпочатися вже у березні наступного, 2021 року.

влада, облрада, сесія, гроші, кворум

За темою:

  • Обласна влада хоче збудувати у Полтаві сучасний Палац спорту
  • Вісім тисяч: хто може отримати карантинну допомогу
  • У Лохвиці міськрада отримала новий офіс
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.