ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 08.10


Шамота підготував звернення до суду на Кабмін через введені карантинні обмеження

В.о. мера Полтави, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота зареєстрував проект рішення міськради про звернення до суду на Кабмін через введені ним карантинні обмеження.

Бо закрити ціле місто на карантин і зняти з себе відповідальність – просто. А от хто відповідатиме перед сотнями людей, які втратили бізнес і робочі місця?

- так Олександр Шамота написав на своєму телеграм-каналі.

Він зареєстрував проект рішення міської ради про звернення до Окружного адмінсуду Києва з позовом про визнання протиправною Постанову Кабміну №641. Точніше пунктів 10-16, якими Уряд на власний розсуд встановлює в регіонах антиконституційні обмеження прав і свобод Українців. 

 

Конституційний суд України визнав, що порушують Конституцію щонайменше по 6 статтям. Таке рішення може проголосувати в разі необхідності тільки Парламент. А це означає, що ми маємо можливість скасувати дію цієї постанови. І такою можливістю ми обов’язково скористаємось, - пише Шамота.

 

Крім того він додає, що чиновники мають зосередитися на профілактиці та лікуванні захворілих.

«Для мене важливі передусім інтереси громади, а не чиновників, які заклали за рахунок виїмки з місцевих бюджетів 2 млрд грн на боротьбу з коронавірусом, а потім витратили їх на передвиборчу побудову доріг і піар. Якби гроші спрямували на медикаменти та ШВЛи – в міському бюджеті зараз би не було діри в понад 70 млн грн», - пише Шамота.

 

Нагадаємо, з 5 жовтня Полтава за рішенням державної комісії з ТБМНС — у помаранчевій зоні карантину.

Шамота заявив, що не виконуватиме карантинні обмеження, але голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов заявив, що влада не допустить невиконання обмежень. 

 

карантин, коронавірус, суд, обмеження

За темою:

  • У "червоній" зоні залишили Полтавщину і ще дві області
  • "Червоний" рівень Полтавщині можуть скасувати 5 травня
  • Полтавщина вийде з "червоної" зони не раніше третього травня
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.