ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 04.12


Шамота пообіцяв півсотні нових тролейбусів для Полтави

Страйк, яким перевізники погрожували полтавцям, не призвів до транспортного колапсу у місті, вважає секретар міськради Олександр Шамота. Втім, завтра, 5 грудня, половина маршруток, за словами їхніх власників, можуть просто не вийти на дороги. Маршрутники хочуть возити людей по 8 гривень, влада обіцяє, що цього не буде.

Олександр Шамота через соцмережі пообіцяв півсотні нових тролейбусів для Полтави вже у 2019 році.

"Транспортного колапсу, слава Богу, не трапилося, хоча дехто й дуже старався. Сьогодні зранку ми випустили на вулиці максимально можливу кількість комунального транспорту, аби полтавці як можна менше відчули саботаж перевізників. Відмоніторюємо порушників, готуємо приписи і будемо розривати договори з тими, хто вирішив замість конструктивну піти шляхом шантажу. На їхні маршрути буде оголошений конкурс", - зазначив Шамота.

Шамота також поділився планами виходу із критичної ситуації, що склалася з громадським транспортом у Полтаві.

 — У наступному році ми, завдяки співпраці з ЄБРР, закупимо півсотні нових тролейбусів, працюватимемо й над закупівлею інших видів транспорту. Окрім того, комунальний транспорт завжди ходить за графіком і до пізнього вечора, не дивлячись на наповнюваність. Стежити за графіком та за його виконаннмя буде й відновлена нами Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень, — заявив секретар міськради.

Також Шамота повідомив, що у 2019 році має запрацювати й електронний квиток, наразі у місті активно працюють над запровадженням цього революційного транспортного проекту.

транспорт, влада, проблема, ціна, проїзд, перевізник, тролейбус, проект

За темою:

  • Полтавці придбають пікапи для захисників за вісім мільйонів гривень
  • У Полтаві перекриють два залізничні переїзди
  • У Полтаві відкрили кримінальне впровадження щодо недороблених зупинок
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.