ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 15.03


Шамота закликав не допустити провокацій під час візиту Президента до Полтави

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота звернувся до полтавців та правоохоронців із проханням "зберігати холодну голову" та захистити репутацію міста перед країною та світом і не допустити провокацій під час візиту до Полтави Президента України Петра Порошенка. 

 

Шамота наголосив, що Полтава не має стати ньюс-мейкером дл зарубіжних, передусім російських ЗМІ, як це було в окремих регіонах.

Нагадаємо, у суботу, 16 березня, до Полтави приїздить Петро Порошенко. О 14:00 на Театральній площі він має виступати перед містянами.

"Закликаю всіх утриматися від будь-яких провокацій під час його візиту до нашого міста. Передусім нагадую, що такі масштабні заходи та їхнє висвітлення в місцевих, національних та зарубіжних ЗМІ, насамперед - обличчя нашого міста. Всі кандидати повинні мати рівні можливості для представлення своєї політичної позиції і програми, незважаючи на їхні посади, програми, ідеологію та переконання. Закликаю всіх полтавців, представників від громадських об’єднань і політичних партій не займатися провокаціями і не повторювати неприпустимі ситуації, які мали місце в Черкасах та інших містах, і в результаті стали лише поживою для засобів масової інформації агресора і окупанта, виставивши нашу країну напосміх. Продемонструймо, що наше місто миролюбне і спокійне. Гідне називатися колискою духовності, зваженості та поміркованості", - написав Шамота на своїй сторінці у соцмережі.

Тим часом, 15 березня полтавські комунальники як ніколи жваво чепурили місто і наводили лад у зв'язку з візитом гаранта.

політика, візит, безпека, комунальники, Президент

За темою:

  • Половина полтавських депутатів наплювала на звітування
  • Візит Зеленського до Полтави заплановано на вересень
  • Полтавська міська виборча комісія поки що не має приміщення
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.