ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:27 21.12


Шахіст із Полтавщини здолав індійців. Заочно

Президент Полтавської обласної федерації шахів Григорій Щербов отримав нагороду від президента ФЗШУ (Федерації заочних шахів України) Юрія Кошмака за подвійну перемогу (2:0 - білими і чорними фігурами) у міжнародному матчі збірних команд із заочних шахів Україна - Індія.

Григорій Щербов у складі збірної України (26 учасників) у матчі з Індією грав на дошці №19 й двічі переміг індійця Крішну Пандаву (чорними фігурами - на 39-му ході, білими - на 36-му). Інший представник Полтавщини у складі збірної України із заочних шахів Станіслав Суханицький у матчі з Індією ще не розпочав свій виступ на ігровій дошці №22 у протистоянні з доктором Анантом Нагараджем. У міжнародному матчі Україна - Індія впевнено лідирують українці - 15,5:7,5. Тут переможцем стане команда, яка першою зможе набрати 26,5 очка.

У той же час Станіслав Суханицький продовжує грати в іншому міжнародному матчі із заочних шахів Україна - Іспанія, який відбувається одночасно на 30-ти ігрових дошках. Він грає на дошці №23 з Хесусом-Санчесом Каролом і у грі білими фігурами зробив уже 26 ходів, а чорними фігурами - 27 ходів. У цьому матчі українці також ведуть у рахунку - 10,5:3,5.

Також розпочався інший міжнародний матч Україна - Голландія (на 34-х ігрових дошках), в якому Григорій Шербов гратиме з Франсом Смітом (на дошці №21), а Станіслав Суханицький - з Бертом Хосперсом (на дошці №22).

В іншому матчі Україна - США (на 32-х ігрових дошках), в якому поки що нічия - 23:23, протистояння наших земляків з американцями триває: Григорій Щербов у матчі зі Стівом Грейгом (на дошці №28) здійснив уже 59 ходів білими фігурами і 54 ходи - чорними фігурами. А ось Станіслав Суханицький у грі з Гарі Дескіном (на дошці №29), на жаль, зазнав двох поразок (0:2): у грі білими фігурами - на 48 ході, у грі чорними фігурами - на 43-му ході.

Анатолій КРИКУНЕЦЬ

шахи, спорт

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.