ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 01.01


"ЩДК по-полтавськи": перемогу в першому сезоні здобула команда "Вабі Сабі". ФОТО

Напередодні Нового року відбулася заключна, десята гра стартового сезону інтелектуального шоу, яке проводиться в Полтаві під патронатом нашого інтернет-видання.

 

У популярному закладі "Августин" зібралися 16 команд, які відповідали, як завжди, на 36 авторських запитань, а в перерві полтавських інтелектуалів радувала своєю творчістю юна зірочка Анна Мельницька, яка в акапельному виконанні заспівала дві прекрасні колядки.

У новорічній грі втретє поспіль (і в четвертий раз у сезоні) тріумфували "Лосі" (25 очок). Команда "Діти міських околиць" видала свою найкращу гру в сезоні і після розгляду апеляцій фінішувала на "чистому" другому місці (23 бали), третє ж поділили "Вабі Сабі" та "Сістерс енд Бразерс" (по 22). Щільно і відверто несподівано розподілилися позиції у квартеті найкращих. Але тим і цікавіше!

Кращим гравцем дня визнали Вадима Мирного, який отримав від організаторів пам'ятні подарунки. Не залишилися без призів переможці та призери 10-го туру, а чемпіон сезону — "Вабі Сабі" (капітан Юрій Васильєв) — отримав суперприз: книгу "Справа Василя Стуса" з автографом її автора Вахтанга Кіпіані, а також бочонок німецького пива.

Друге місце за підсумками сезону виборола команда "Джимомо" (капітан Дмитро Федоров), третє — "Брама" (капітан Олексій Мороз). 

Нагадаємо, що стартову гру сезону і гру номер 5 виграла команда "Вабі Сабі", другу гру - "Генератор", третю - БТВ та "Вабі Сабі", четверту - "Вабі Сабі" разом із "Лось Барбудос", шосту - "Брама", а сьому - БТВ. "Лосі" впевнено виграли три останні гри сезону. Таким чином, "Вабі Сабі" та "Лосі" виграли по чотири тури, проте "Вабі Сабі" здобули дві одноосібні перемоги, а "Лосі" — три. Втім, останні зіграли лише у дев'яти іграх, у більшості з яких, до речі, не повним складом. Звідси і результат...

За традицією, нашим читачам у якості розминки пропонуємо відповісти на одне з ігрових запитань туру:

Молодий король Афганістану Аманулла вважав, що цвітінням троянди можуть милуватися не тільки садівники. У жовтні 1928 року Аманулла зірвав засідання Державної ради, коли там зірвав… Що саме?

Відповідь: чадру [з дружини]. Залік: чадру/паранджу/хіджаб із жінки.

Аманулла був людиною прогресивних поглядів. Завдяки ньому афганські жінки ще майже сто років тому почали здобувати освіту і не боятися ходити вулицями. На засіданні ради Аманулла оголив обличчя своєї красуні-дружини, викликавши обурення у деяких співвітчизників…

Організатори щиро вдячні всім 18 командам, які приймали участь в іграх ліги!

Наступний, другий сезон ліги стартує вже 5 січня, триватиме майже рік і складатиметься з 12 ігор (по одній щомісяця). Заявки на участь приймаються до 3 січня включно за номером: 067 532 62 92 (Станіслав).
 

ЩДК, проєкт, інтелект, дозвілля

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.