ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 08.01


"ЩДК по-полтавськи": у другому сезоні стартували 22 команди. ФОТО

Цього тижня відбулася стартова гра нового, другого сезону інтелектуального шоу, яке проводиться в Полтаві під патронатом нашого інтернет-видання. Перемогу святкувала команда Дмитра Федорова "Джимомо".

 

У популярному закладі "Августин" зібралися рекордні 22 команди (вітання новачкам!), які заявилися на сезон. Вони, як завжди, відповідали на 36 авторських запитань, а в перерві полтавських інтелектуалів радував своєю майстерністю талановитий саксофоніст Микола Головко.

У підсумку перемогу святкувала команда "Джимомо" - 23 бали. На два менше у "Лось Барбудос". Третє місце з 20 заліковими пунктами розділили "Лайбрарі Бар" і "Брама". Переможець першого сезону ліги - "Вабі Сабі" - цього разу опинився на п'ятій позиції, але щильність у турнірці наразі шалена. Тому і вся боротьба у турнірі ще попереду!

Кращим гравцем дня визнали Павла Москалюка. Всі лауреати отримали призи та подарунки від організаторів.

За традицією, нашим читачам у якості розминки пропонуємо відповісти на одне з ігрових запитань туру.

Коли одного разу в середині 1980-х юний Паоло Соррентіно вирушив у вихідний день в інше місто, його сім'я загинула вдома через витік газу. Вдячний Соррентіно вважає свого головного рятівника одним із найвидатніших лівих нарівні із Че ГевАрою. Назвіть цього рятівника.

Відповідь: Марадона.

Коментар: Володар "Оскара" Паоло Соррентіно з юності затятий фанат "Наполі" та Дієго Марадони. Якось Паоло вирушив на виїзний матч до Емполі, а в цей час його батьки загинули вдома через витік газу. Відомий своїми лівими переконаннями Марадона товаришував із Кастро та Чавесом і навіть витатуював на плечі зображення свого співвітчизника Че Гевари. У фільмі "Молодість" Соррентіно поміщає на спину дона Дієго зображення Маркса. Робоча нога Марадони - ліва і "рука бога" теж була лівою.

Наступна гра ліги відбудеться у вівторок, 15 лютого.

ЩДК, проєкт, інтелект, дозвілля

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.