ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 13.02


Щербанівська ОТГ потрапила на інтерактивну карту від CANactions School

На освітньому порталі CANactions School створили веб-платформу планування територій, куди потрапила і Щербанівська об'єднана територіальна громада, що на Полтавщині.

Як повідомляє "ЗМІСТ", ця громада стала однією з тридцяти ОТГ із двадцяти областей України, відібраних з-поміж 102 заявок, які за результатами відкритого конкурсу долучились до участі у програмі. 

 

Умовою участі для ОТГ було формування робочої групи із шести осіб, що включала представників органів місцевого самоврядування, керівників комунальних підприємств та організацій і представників неурядових організацій (НУО).

У рамках програми фахівці у сфері просторового планування взаємодіяли з представниками територіальних громад та спільно напрацьовували сценарії розвитку території ОТГ. Підсумком програми було створення концепції просторового розвитку 30 ОТГ, представники яких брали участь у програмі. На веб-платформі зібрані всі результати програми.

Навчання та розробка концепцій відбувалися під керівництвом досвідчених міжнародних фахівців (менторів програми).

Інтерактивна карта від CANactions School спрощує навігацію по сайту та дозволяє ознайомитись з напрацюваннями кожної окремої ОТГ або відфільтрувати всі громади за проєктами чи напрямками. На платформі зібрали каталог ідей та проєктних рішень, які були підготовлені в рамках розробки концепцій просторового розвитку для 30 українських ОТГ.

За допомогою інструментів, на платформі можна провести комплексний аналіз території, виявити можливі сценарії розвитку та сформулювати бачення майбутнього громади. Крім цього, можна завантажити повний документ з концепцією розвитку громади або розробити власну концепцію розвитку за допомогою наявних інструментів.

Щербанівська ОТГ потрапила на інтерактивну карту від CANactions School

 

Платформа буде корисна всім, хто залучений до питань містобудування, землекористування чи питань місцевого економічного розвитку територій.

Презентація веб-платформи відбудеться 20 лютого. У рамках події команда CANactions School представить просторову концепцію конкретної громади, покаже, як її застосовують в реальному житті й проведе дискусію за участі представників ОТГ.

В описі громади можна переглянути такі її характеристики:

 • аналiз;
 • сценарії розвитку;
 • громадські обговорення;
 • візія;
 • інтегрована карта;
 • демонстраційні проєкти.

Освітньо-практичну програму «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад» CANactions School ініціювала ще у серпні 2018 року. Вона була впроваджена за підтримки програми «U-LEAD з Європою». Програма була орієнтована на адаптацію європейських підходів міського і регіонального розвитку до функціонування новостворених територіальних одиниць України – об’єднаних територіальних громад.

Довідка

CANactions School – це освітня платформа з офісами у Києві та Амстердамі. Починаючи з 2015 року CANactions School розробляє міждисциплінарні освітні програми у сфері інтегрованого міського розвитку та стратегічного просторового планування в контексті локальних та глобальних викликів сучасного міста.

освіта, рейтинг, Щербані, проєкт, CANactions School

За темою:

 • У школах Полтави обладнали лінгафонні кабінети
 • Полтавських освітян запрошують на курси організації дистанційного навчання
 • На область хочуть закупити ще півтора десятки нових шкільних автобусів
 • Топ-5 за тиждень :

  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.