ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

23:00 17.05

P


Що таке ІПН?

 

YouControl нагадує про значення перевірки контрагентів. Співпраця з недобросовісними партнерами може зашкодити не лише поточній угоді, але й вашій репутації довірі, яку ви заслужили роками. Саме тому були розроблені інструменти для ефективної та зручної корпоративної розвідки. Перевірка за ІПН – це один із таких засобів.

Чому саме ідентифікаційний номер платника податків так важливий? Адже система YouControl та досьє підприємства в системі дають можливість здійснювати пошук за назвою, прізвищем директора, адресою реєстрації та іншими атрибутами. Ви можете скористатися будь-яким зручним методом, проте варто знати, що назви компаній часом збігаються, адреси можуть бути схожими, а також не варто забувати про можливість співпадіння засновників або керівників. Тільки ІПН надається лише один раз і його неможливо змінити.

Що таке ІПН?

Ідентифікаційний податковий номер юридичних осіб та ФОП, відомий як ІПН, складається з 12 унікальних цифр. Перші 7 цифр ІПН юридичної особи збігаються з відповідними цифрами ЄДРПОУ.

Перевірка ІПН або ЄДРПОУ займає всього 5 хвилин і надасть наступну інформацію:
1. Підтвердження існування в Україні потрібного ідентифікаційного коду.
2. Порівняння імені засновника та дати реєстрації ФОП з наданими вам даними.
3. Виявлення наявності податкової заборгованості у підприємства.

Цих даних доволі достатньо для формування об'єктивної думки про добросовісність потенційного бізнес-партнера або вкаже на необхідність проведення більш докладної перевірки.

Як перевірити податковий борг за ІПН?

Інформація про взаємодію підприємства з Податковою службою доступна во вкладці «Податкова» у системі YouControl. Ця вкладка може вказувати на рівень дисциплінованості управління бізнесом. Нехтування зобов'язаннями з боку підприємця може вплинути на вас.

Якщо податковий борг значний, це може свідчити про серйозні проблеми. Існує ризик того, що ваша передоплата може бути витрачена на погашення податкових зобов'язань замість отримання вами продукції.

Малий обсяг податкових боргів або несвоєчасне подання звітності можуть вказувати на некомпетентність бухгалтера або його відсутність взагалі. У такому випадку співпраця може бути здійснена на ваш ризик, проте варто пам'ятати, що перевірка документації щодо цього контрагента повинна бути максимально уважною.

Отже, ви маєте можливість перевірити будь-яке підприємство за ІПН або ЄДРПОУ в системі YouControl і за кілька хвилин отримати інформацію про податковий борг та своєчасність подання звітності компанією.

інформація, бізнес

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.