ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 21.10

P


Що таке повітряний фільтр спецтехніки, як вибрати повітряний фільтр • Як підібрати відповідний фільтр

Як підібрати відповідний повітряний фільтр. Як підібрати повітряний фільтр по моделі спецтехніки.

Навіщо потрібен фільтр попередньої очистки повітря

Щоб ваша спецтехніка служила довше і двигун працював з повною ефективністю, варто обзавестися повітряним предочістітель повітря. Головне завдання цього приладу - запобігти потраплянню бруду в двигун і підвищити його ефективність.

Оскільки спецтехніка в основному працює в місцях з брудом і великим запиленням, повітряний фільтр попереднього очищення дозволяє істотно знизити навантаження на двигун і на основний фільтр. Основному очищувачу в такому разі не доведеться працювати з великою кількістю бруду, що становить більшу частину повітря на промисловості.

До того ж, ефективність очищення повітря таким приладом становить понад сімдесят відсотків. Це не тільки істотно знижує навантаження на двигун і основний фільтр, а й підвищує продуктивність техніки в місцях з серйозним запиленням атмосфери. Двигун в такому випадку працює без попадання на нього частинок, які можуть знизити його продуктивність.

Як правильно обрати передочісник повітря?

Правильний вибір фільтра становить половину застави його тривалої роботи. Є кілька критеріїв, за якими можна знайти хорошу модель:

  • такий виріб на забруднює інші деталі, а значить, корпус не повинен піддаватися корозії;
  • фільтруючі елементи повинні бути досить якісними, щоб не руйнуватися навіть після закінчення терміну експлуатації;
  • спецтехніка вимагає наявність фільтрів з клапанами-запобіжниками, тому придивіться саме до таких моделей.

Якщо не впевнені в тому, як визначити якість виробу і потрібний діаметр, зверніться в ТОВ "Універсал Сервіс Україна". Фахівці сервісу допоможуть знайти оптимальну модель під ваше обладнання.

Як шукати фільтр попереднього очищення повітря?

Кращий спосіб знайти відповідний фільтр - подивитися код двигуна і шукати обладнання по ньому. Це одночасно забезпечує сумісність пристроїв за технічними характеристиками і діаметру, і гарантує якість яку купує техніки.

Якщо не за кодом, то можна спробувати варіант з пошуком за технічними характеристиками двигуна або його моделі. В такому випадку є ризик взяти несумісну модель через недосвідченість, але якщо купувати в магазині, які поставляє оригінальну продукцію, цей ризик мінімальний.

Вибирайте оригінальні вироби від виробників, щоб ваше обладнання гарантовано служило довше. Якщо ви потребуєте консультації, можете звернутися до фахівців ТОВ "Універсал Сервіс Україна" в Одесі. Зв'яжіться з менеджером по номеру телефону + 380-800-400-600, або відвідайте офіс за адресою Одеса, Люстдорфська дорога 92/94, офіс 509.

техніка, фільтр, очистка

За темою:

  • Быстрый обзор MacBook Pro 16 2021 года
  • Современные телевизоры: важные характеристики и возможности
  • Без проводов: в Stylus рассказали о популярных наушниках
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.