ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 19.08


Щоб розвивати туризм - необхідно зробити дороги

Полтавщина має великий потенціал для розвитку внутрішнього туризму, але його стримує нерозвинена інфраструктура.

Про це, 14 серпня, на Полтавському туристичному форумі говорила директорка Департаменту культури та туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко:

"Про туристичний розвиток Полтавського краю говорити легко і важко водночас. Тут достатньо потенціалу, щоб бути вишуканим брендом в Україні. Ми зацікавлені в нових робочих місцях, щоб туризм був конкурентоспроможною галуззю економіки. Хочемо переконати, що туризм – головна галузь, в яку варто вкладати кошти".

За словами Валентини Вождаєнко Полтавщину торік відвідало 476 600 туристів внутрішніх і 4500 іноземців. А вже у першому півріччі 2019 - 227 800 українців і 2700 іноземців.  Наприклад, "Гелон-фест" у Більську зібрав 20 тисяч туристів: були й ірландці, французи та німці.

"І такі заходи не лише популяризують Україну, а й вказують на помилки. Наприклад, у тій же Котельві готелів та зелених садиб мало, щоб приймати велику кількість туристів. Тому їх треба розвивати. Дороги до головних наших родзинок теж треба ремонтувати. Дорогу на Більськ розмило минулого року, цього року ми зробили міст. До 1 квітня в Гоголеве теж відремонтували дорогу. В борг, але відремонтували. Залишилося довести справу з Полтавським аеропортом, вкласти в нього додаткові кошти і все-таки запустити рейси у країни Прибалтики, Польщу, Грузію. Хоча б туди, звідки в нас найбільше туристів",

- зазначила Валентина Вождаєнко.


 

туризм, дороги, Полтавська ОДА, туристичний форум

За темою:

  • Полтавські туристи заблукали в горах Рахівщини
  • Пасажирських авіарейсів із Полтави цьогоріч не буде
  • Пять идей для бюджетного развлечения на острове Крит
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.