11:42 30.04

Шість очок на двох: футбольні клуби Полтавщини блискуче провели гостьові поєдинки у першій лізі

Поєдинки 27-го туру першості країни з футболу серед клубів першої ліги виявилися вдалими для представників Полтавщини. "Полтава" та "Гірник-Спорт" здобули перемоги, проте обидві команди наразі перебувають далеко від групи лідерів.

Буковина - ФК Полтава - 0:2

Голи: Трояновський 22, Кушніренко 33.
Буковина: Мозіль, Мироненко, Тєрєхов, Темерівський, Бойчук, Керчу, Клак, Гудак, Гуськов (Ілюк 56), Чеботарьов (Бугай 67), Савчук (Раца, 84). Запасні: Леонідов, Мазур, Геник, Шишигін.

Головний тренер – Олег Ратій.

ФКП: Мусієнко, Ковтун (Парамонов 90+2), Кушніренко, Бородай, Голіков, Дмитренко, Насібулін, Лебеденко, Соломка (Сокуренко 62), Трояновський (Дегтярьов 46), Нехтій. Запасні: Кринський, Зеленевич, Янаков.

Головний тренер – Юрій Ярошенко.
Попередження: Гудак (6), Клак (24), Керчу (38), Голіков (49).
Вилучення: Клак 70 (друге попередження).

Команда Юрія Ярошенка виграла на виїзді вп’яте поспіль! Полтавці за рівної гри переважали суперника у реалізації. Ще до перерви точні удари Трояновського і Кушніренка вирішили долю зустрічі. А коли в середині другого тайму команда Олега Ратія залишилася у меншості, стало ясно, що полтавці вивезуть з Чернівців повноцінні три очки. Головний тренер буковинців був настільки розчарований результатом, що на прес-конференції після матчу назвав полтавців півфіналістами Кубка України.

Колос - Гірник-Спорт - 1:3

Голи: Гавриш 3 – Шевчук 4, Моісеєнко 53, Панасенко 90+4.
Колос: Яшков, Гаврилюк (Чегурко 35), Лисицький, Семенко (Шевченко 80), Задоя, Поздєєв (Вишняк 68), Гавриш, Коропецький (Коровіков 78), Гавриш, Рябов, Бондаренко. Запасні: Литвиненко, Зуєвич, Матвєєв, Клименчук.
Головний тренер - Руслан Костишин.
ГС: Ситников, Цапій, Носарєв, Голядинець (Панасенко 69), Сахневич, Моісеєнко, Кравчук (Ченбай 72), Корольков, Павлик, Шевчук (Яворський 60), Дячук. Запасні: Ткаченко, Прутян, Разуваєв, Фаюк.
Головний тренер - Сергій Пучков.
Попередження: Лисицький 80, Вишняк 88 – Дячук 40, Павлик 90+4.

Підопічні Руслана Костишина дуже швидко повели у рахунку. Бондаренко отримав чудову передачу від Шевченка та опинився на ударній позиції, однак помітив самісінького Гавриша та асистував тому – Віталій спокійно переправив м’яч у дальній кут – 1:0. Однак так само швидко ковалівці й пропустили. Атака гостей лівим флангом завершилась передачею у карний майданчик, де перебував Шевчук, він грамотно прикривши м’яч корпусом, завдав удар із-під захисника – без шансів для кіпера Яшкова – 1:1. У другому таймі гості успішно використали кілька своїх шансів. На 53-й хвилині матчу Моісеєнко наважився на дальній удар метрів із 30-ти – м’яч від стійки влучив у спину Яшкову та залетів у ворота – 1:2. А в компенсовані хвилини, коли ковалівці всіма силами пішли в атаку, гості класно вибігли у контрнаступ і поставили крапку у грі.

Статистика туру, турнірне становище команд, відео матчів — тут.

У наступному, 28-му турі, полтавці прийматимуть рівненський "Верес", а горішньоплавнівці — "Авангард" із Краматорська.