ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 21.08


Шкільний ярмарок у Полтаві відкрився біля ОЦЕВУМу

Раніше він традиційно розміщувався біля ЦУМу, в історичному центрі міста. Цьогоріч дозволи на розміщення тут ярмарку міська рада нікому не надала, проте, запропонували альтернативу.

Цьогоріч шкільний ярмарок розмістився біля ОЦЕВУМу. Та, на такі зміни, погодилися лише семеро підприємців з двадцяти, які зазвичай розміщували свої намети на ярмарку, повідомляє Poltavske.tv.


"Основна причина – це, по-перше, загальний вигляд цих наметів. Ми розуміємо, що ці підприємці не мають бажання і не йдуть на діалог щодо зміни концепції чи зміні свого намету. Це незручно та неестетично"

– розповіла заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко.

Тож дозволи на розміщення ярмарку на пішохідній частині вулиці Соборності міськрада нікому не надала, альтернативою запропонувала інші місця, зокрема, біля ОЦЕВУМу.

"Вулиця пішохідна звільнилася. Люди можуть там вільно ходити. Там далеко зупинка громадського транспорту і людям не так зручно. А тут зручніше: ходять маршрутки, тролейбуси, автобуси"

– сказав архітектор Георгій Негай.

Однак, підприємців, які погодились на зміну локації виявилось небагато. Один з них – Ігор Максимчук.

"Фактично, зараз шкільного ярмарку немає. Покупців взагалі тут немає. Є, але небагато. На соборності також з кожним роком їх менше, але ж всі йдуть туди. Потім їздять усім містом і шукають нас", 

– розповів підприємець Ігор Максимчук.

Орендна ж плата для підприємців залишилась незмінною.

шкільний ярмарок, школа, діти

За темою:

  • Сорочинський ярмaрок цьогоріч відбудеться у Львові
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.