ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 19.05


Школа Полтавщини перемогла у конкурсі

Школа Полтавщини посіла перше місце у конкурсі та пошили 4780 екоторбинок.

Українські школярі взяли участь у Всеукраїнському проєкті “Мішечок”, який тривав з 3 квітня по 12 травня 2023 року. Проєкт об’єднав 22 911 учасників у 24 регіонах України. Разом учні пошили 59 072 мішечки, зберігши планету від 17 721 600 пластикових пакетів, що є найбільшим результатом за всю історію проєкту.

Про це повідомляє прес-центр Let`s do it Ukraine.

Всеукраїнський проєкт “Мішечок” відбувається щорічно з метою використання багаторазового пакування, наданню старим речам другого життя, формування екологічної свідомості, дбайливого ставлення до довкілля серед молоді України. 

Завдання проєкту: заохотити школярів та молодь виготовити мішечки (торбинки), що будуть екологічною альтернативою пластиковому пакуванню і сприятимуть поширенню екологічного мислення та звичок. 

Нагадаємо, що за чотири роки проєкту учнівська молодь їх родини пошили:

  • У 2020 році  18 441  штук
  • У 2021 році 21 873 учасники 47 269 мішечків. 
  • У 2022 році під час блекауту 6582 учні виготовили 21 543 екоторбинок
  • У 2023 році 22911 учасники проєкту поставили рекорд пошивши 59 072 мішечки.

Усього за період існування проєкту було пошито 146 325 екоторбинки та збережено довкілля України від використання 43 897 500 пластикових пакетів! 

Пам’ятайте, що користування одним багаторазовим мішечком рятує планету в середньому від 300 пластикових пакетів.

Ми заохочуємо шити екомішечки для користування в повсякденному житті та побуті. А також прагнемо, щоб використання цих торбинок стало щоденною корисною звичкою – альтернативним пакуванням  при покупці товарів. Приєднатися до проєкту може кожен.

Організатор проєкту – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine». 

Проєкт відбувається за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти.

“Дякуємо всім учасникам та координаторам за проявлену соціальну активність, еко відповідальність та креатив. Проєкт дав моду на використання багаторазових торбинок серед учнівської молоді та їх родин, поширив ідею відмови від пластикових пакетів, які не можуть відправлятися на перероблення та лежать на звалищах від 100 до 500 років залежно від типу. Сьогодні у нашій країні відбувається справжній екоцид. Українці повинні дбати про навколишнє середовище та зменшувати кількість сміття, яке потрапляє у довкілля. Саме тому Всеукраїнський проєкт “Мішечок” сьогодні є надзвичайно важливим. ” – наголосила Юлія Мархель, голова організаційного комітету Всеукраїнського проєкту «Мішечок» та лідерка екологічних рухів School Recycling World та Let`s do it Ukraine.

Найактивнішими учасниками цьогорічного проєкту стали Полтавська, Київська, Вінницька, Дніпропетровська та  Хмельницька області. Учасники використовували старі вживані речі, перешиваючи їх на екологічні та трендові сумки, якими користуються у повсякденному житті. Торбинки розмальовували, прикрашали аплікаціями, вирізками, орнаментами, створюючи справжні витвори мистецтва. Старші шили торбинки самостійно, меншим допомагали батьки, родичі/

освіта, школа, екоторбинки, перемога

За темою:

  • Цьогоріч у Полтаві майже дві сотні медалістів-випускників
  • У Полтаві відкрили Цифровий освітній центр
  • Полтавська міськрада продовжує освітянські закупівлі через сумнівного підрядника
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.