ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 26.09


Школи на Лубенщині можуть залишитись без тепла

Через заборгованість освітніх закладів за спожитий газ, вчасний початок опалювального сезону в школах району під загрозою зриву.

Шляхи вирішення ситуації з опалюванням шкіл Лубенського району обговорювали в облдержадміністрації, повідомили на сайті Полтавської ОДА.

"У зв’язку з недофінансуванням освітньої галузі в закладах виникла заборгованість за спожитий газ у сумі 1 650 000 гривень. Газовики через суд заблокували рахунки в усіх 9 сільських школах району",

– повідомила начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської райдержадміністрації Юлія Білокінь.

За словами Олега Пругла, на сьогодні, борги за газ мають школи двох районів – Решетилівського і Лубенського. 

"Державна субвенція скоротилася для всіх шкіл однаково, але в інших районах Полтавщини зробили все, щоб не мати боргів за газ чи по зарплаті педагогів. У Гадяцькому районі, наприклад, перейшли на альтернативне опалення навчальних закладів, замінили котли. В інших регіонах зробили опорні школи, а малокомплектні закрили, щоб даром не опалювати великі площі заради кількох учнів. Щоб знову виносити проблеми двох районів на розгляд сесії Полтавської обласної ради, треба пояснювати, чому саме вам треба кошти, адже всі школи перебувають у рівних умовах",

– зазначив т.в.о. голови облдержадміністрації  Олег Пругло.


Чергова сесія Полтавської обласної ради відбудеться наприкінці жовтня. Тож, чи зможуть освітяни переконати депутатів виділити гроші на утримання шкіл Лубенщини і цього разу, поки що невідомо.

опалювальний сезон, Лубенський район, школи

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.