ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 22.07


Школи запрацюють у звичному режимі першого вересня – МОЗ

У 2020/2021 навчальному році в Полтаві навчатимуться близько 32 тисяч учнів – з 1-го по 11 класи. І полтавські школи запрацюють у звичному режимі першого вересня, як до карантину.

Як повідомив головний санлікар країни Віктор Ляшко,  діти будуть відвідувати уроки, як у колишні докарантинні часи. Не буде удальонки, двузмінки і уроків в онлайн режимі.

Однак, зважаючи на епідемічну ситуацію, в окремих районах, які будуть у «червоній зоні» по захворюваності коронавірусом, можливі виключення. Суть винятків полягає в тому, що навчальні заклади будуть закриватися на карантин, якщо епідпоріг з захворюваності перевищений. До речі, нічого незвичайного в цьому немає, Віктор Ляшко нагадав, що під час епідемій грипу та ГРВІ школи в Україні завжди закривали на кілька тижнів.

Лише в Полтаві навчатимуться близько 32 тисяч учнів – з 1 по 11 класи. З них 3,5 тисяч першокласників, 1,6 тисяч випускників 11-их класів. Про це повідомив начальник Управління освіти і науки Полтавської міської ради Юрій Матвієнко.

На придбання приладдя та засобів навчання, інтерактивних мультимедійних комплексів і багатофункційних пристроїв з монтажем та підключенням, меблів для Нової Української школи у бюджеті по галузі “Освіта” передбачено 20 млн 648 тис. 278 грн коштів міського бюджету.

З державного бюджету надійшла субвенція на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у розмірі 5 млн 670 тис. 492 грн.

Загалом, у Міністерстві освіти і науки України готують три сценарії початку освітнього процесу, залежно від епідситуації в країні: звичайний формат навчання, дистанційне та змішане (навчання здійснюється як дистанційно, так і в освітній закладах). 

освіта, школи, карантин

За темою:

  • У Полтавському аграрному університеті запрацювала сучасна лабораторія
  • На Полтавщині закупили ноутбуки для вчителів
  • З 23 листопада деякі школи переходять на дистанційне навчання
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.