ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 28.01


Школярі Полтавської громади перейшли на дистанційне навчання

Школярі Полтавської громади 5-11 класів, з понеділка, 31 січня, перейшли на "дистанційку". Відповідне рішення прийняли сьогодні на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Полтавської міськради.

Директор Департаменту охорони здоров’я Сергій Котов повідомив, що на коронавірусну хворобу на попередньому тижні хворіло 72 дитини, на поточному – 190 дітей.

Збільшується і загальна кількість дітей, які хворіють на гострі респіраторно-вірусні захворювання, у порівнянні з минулим тижнем їх кількість збільшилась у 2 рази: станом на 20.01 – 508 осіб, станом на 26.01 – 1101.

 

За результатами обговорення прийняли проєкт розпорядження начальника штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації:

Управлінню освіти Департаменту освіти Полтавської громади рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти забезпечити організацію освітнього процесу у закладах для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання, щонайменше протягом 2-х тижнів з 31.01.2022 р;
–  дозволити відвідування закладів освіти здобувачам дошкільної освіти, учнями спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти з дотриманням всіх протиепідемічних заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2.
освіта, карантин, онлайн

За темою:

  • У Полтаві відкрили Цифровий освітній центр
  • Полтавська міськрада продовжує освітянські закупівлі через сумнівного підрядника
  • Понад сто мільйонів гривень розподілять на шкільні автобуси та укриття
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.