ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 28.07


Шмигаль у Кременчуці хоче вирішити проблеми вітчизняного будування

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль приїхав на Крюківський вагонобудівний завод у Кременчуці на Полтавщині, де намагається вирішити проблеми вітчизняного вагонобудування.

 Спочатку Денис Шмигаль оглянув виставку натурних зразків вагонів та провів нараду з керівництвом заводу.

Разом зі Шмигалем на підприємство завітали віцепрем’єр-міністр - міністр стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, очільник Мінекономіки Ігор Петрашко, міністр інфраструктури Владислав Криклій.

На нараді обговорили проблеми вітчизняного будування, а серед них підприємств галузі залізничного машинобудування, які знаходяться у критичній ситуації через страту традиційних ринків і ослаблення внутрішнього випуску вантажних вагонів.

Ринок різко зменшився, є проблеми і в царині пасажирського вагонобудування на КВБЗ, де більше року зберігається 20 нових пасажирських вагонів, що виготовлені  для Укрзалізниці за контрактом 2018 р. та очікують приймання.

Однак  не виконується доручення президента України Володимира Зеленського, зроблене під час візиту на КВБЗ 6 березня 2020 р. Тоді він пообіцяв забезпечити замовлення на 90 пасажирських вагонів та 3 дизель-поїзди.

Також є проблема реалізації  для Укрзалізниці. Через невчасне затвердження щорічних фінансових планів, перемогу у тендері на вісім поїздів для Харківського метрополітену віддана китайській компанії, незважаючи на існування в Україні вітчизняного виробника – КВБЗ.

Як зазначають на підприємстві, візит прем’єр-міністра свідчить, що уряд налаштований на вирішення цих проблем.  

Очільник уряду ознайомиться також з діяльністю приватного сільськогосподарського підприємства - агрофірми «Урожай» Кобеляцького району.

Нагадаємо, ПАТ "Крюківській вагонобудівний завод" спеціалізується на виробництві залізничного рухомого складу.

На заводі виробляють різні види вантажних вагонів, пасажирські вагони усіх типів, продукцію для метрополітену (вагони, ескалатори та ін.), локомотиви і спеціальну інженерну техніку. Також завод випустив 2 швидкісних двосистемних дев'ятивагонних електропотягів ЕКр1 «Тарпан», пасажирський дизель-поїзд ДПКр2 та регіональний тривагонний дизель-поїзд.

візит, Кременчук, економіка, Шмигаль

За темою:

  • Міністр висловив захоплення гончарною столицею
  • На Полтавщину завітав міністр культури
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.