ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:20 26.09

P


Що краще: електробритва чи класичний станок?

Є афоризм, що стверджує: головна причина не балотуватися на президента — необхідність голитися, до того ж двічі на добу. Хоча сьогодні держпосадовці часто ходять на роботу неголені, бо це в тренді, насправді чоловіки дійсно не люблять голитися.

Є афоризм, що стверджує: головна причина не балотуватися на президента — необхідність голитися, до того ж двічі на добу. Хоча сьогодні держпосадовці часто ходять на роботу неголені, бо це в тренді, насправді чоловіки дійсно не люблять голитися. Можливо тому, що практикують не найкращий спосіб це робити. 

Хоча варіантів тут небагато: або електробритва, яка максимально невибаглива, або станок, який забезпечує якісне прибирання волосся. Обидва способи мають свої переваги та недоліки, і якщо ви затятий прихильник одного з варіантів, варто ознайомитися і з іншим.

Електробритва: насамперед безпека

Дійсно, головною перевагою цього різновиду є гоління без ризику порізатися. Леза тут приховані, тому такі випадки практично виключені. Але, звісно, сучасна електробритва має і інші переваги:

 

  •     здебільшого чоловіки, які голяться обома інструментами, зазначають, що електричний характеризується меншою кількістю подразнень шкіри;
  •     голитися електробритвою набагато швидше, у середньому процедура триває біля 15 хвилин, і під час гоління можна займатися іншими справами. Наприклад, розмовляти телефоном чи готувати каву;
  •     не потрібно користуватися додатковими засобами (піна, гель), немає необхідності в заміні леза чи станка;
  •     акумуляторні моделі дають змогу користуватися ними будь-де, хоч в автівці, хоч на пікніку. Головне — слідкувати, щоби батарея була зарядженою.

Недоліки також є. Це, по-перше, висока ціна інструменту, особливо якісного. По-друге, робочі леза із часом тупляться, а їх заточення — справа складна, а іноді й неможлива. Все залежить від моделі, Якщо купити бюджетну, й із часом доведеться або міняти блок для гоління, або безпосередньо електробритву. У дорожчих леза можуть заточуватися самостійно. 

Класичний станок: бездоганна якість гоління

Так, якщо ви бажаєте, щоби на шкірі не було навіть ознак волосся, станок здатен забезпечити ідеальний результат. Незалежно від того, чи довга у вас щетина та наскільки вона жорстка. Інші переваги «класики»:

 

  •     доступна вартість. Якщо ви голитеся не дуже часто, це досить вагомий аргумент;
  •     навіть найдорожча електробритва шумить. Вранці це небажано зі зрозумілих причин;
  •     для багатьох чоловіків важливий сам ритуал гоління, а сучасна піна має дезінфекційний ефект, якого бракує в електричної бритви. 

Головним мінусом є ймовірність поранитися, якщо зробити невдалий рух. Але якщо ви голитеся постійно, ваші навички зможуть унеможливити такі випадки. Ну, або майже унеможливити.

У будь-якому разі варто спробувати обидва варіанти. Якщо не хочете витрачатися для цього на придбання електробритви, можна позичити її в друзів чи родичів, хоча з погляду індивідуальної гігієни це робити не варто.

Головне, щоби сам процес був максимально комфортним.

електробритва

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.