ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 21.10

P


Що таке гербіциди

Ручну працю по знищенню бур’янів на городі та в саду замінюють гербіциди. Різні види препаратів застосовуються до або після посіву культурних рослин у ґрунт. Обробку проводять за допомогою обприскування робочим розчином підготовленої площі  від бур’янів навесні, восени або літом. Широкий спектр пестицидів різноманітного застосування пропонує компанія "Аптека Садівника". За допомогою сучасних препаратів, розроблених спеціально для городників України, економляться кошти, зусилля та час.

Досходові гербіциди

Досходовими гербіцидами вважаються ґрунтові гербіциди. Препаратами обробляють поверхню землі до або після посіву культур, але до появи перших сходів. Обов’язкова умова ефективності знищення кількох хвиль однорічного бур’яну – достатня кількість вологи у ґрунті. У посушливий період варто покрити оброблену площу шаром дрібно грудкуватого ґрунту, щоб уникнути знесення гербіциду з поверхневим пилом поривами вітру. Процедуру проводять за допомогою граблів, загрібаючи землю вище глибини посіву насіння. На родючих землях концентрацію робочого розчину треба збільшити, на піщаних та бідних – зменшити. При вмісті гумусу у родючому пласті менше 1% робити обприскування забороняється.

Частіше застосовуються препарати комплексної дії, котрі знищують бур’яни не тільки до сходів основної культури, а й на ранніх стадіях розвитку окремих рослин. Гербіциди "Антисапа Ліквід", "Антисапа" можуть використовуватись, як досходові і післясходові препарати на плантаціях картоплі і томатів. Препаратом Селефіт ефективно знищують однорічні бур’яни до і після сходів морква, коріандр, селера, кріп, петрушка, квасоля, кмин.

Післясходові гербіциди

У період сходів і на початку вегетації культурні рослини потребують гарного освітлення, тепла, доступу кисню до коріння, достатньої кількості поживних речовин і вологи. Масові паростки бур’яну значно міцніші та швидше ростуть. Післясходові гербіциди відрізняються контактним та системним механізмом дії на шкідливу рослинність. Контактні препарати, попадаючи на листки бур’яну, запобігають знищенню тільки обробленої частини. Вони можуть впливати на таку поросль в місці контакту. Гербіциди системної дії легко проникають в судини надземної частини, розносяться разом із соком по всіх структурах, спричиняючи повну загибель рослин. Орієнтуючись на видимий перелік бур’янів, що переважають, спеціалісти компанії “Аптека Садівника” здатні підібрати найбільш ефективний пестицид.

гербіциди, пестіциди, бур'ян, сад, город

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.