ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 03.07

P


Шукаєте, де купити вино? Тут допоможе онлайн-доставка в Києві від Turbo!

 

Більше не потрібно ходити до магазину або алкомаркету, щоб придбати пляшку хорошого вина. Тепер можна набагато швидше та зручніше вино купити з доставкою від Turbo. У асортименті ви знайдете вино з будь-якої країни та будь-якого сорту винограду, включаючи продукцію певних виноробів, року виробництва, регіону чи купажу сортів — відкрийте всю гаму ароматів та смаків вина завдяки доставці Турбо.

Різноманітність вин: що впливає на смак та аромат?

На характеристики вина впливають два важливих фактори: сорт винограду та теруар. Останнє поняття прийшло із Франції та включає кілька факторів, таких як склад ґрунту, кількість сонячних днів, клімат та вплив навколишнього середовища. Родючіший ґрунт призводить до більш насиченого та різноманітного смаку та аромату винограду. 

Більша кількість сонячних днів пришвидшує процес дозрівання та зменшує кількість танінів. Крім того, сильний вітер або особливий спосіб збору винограду можуть надати вину нові ноти та смакові відтінки. З часом ви навчитесь розрізняти ці нюанси, але на початку можна користуватися однією з найпростіших і найзрозуміліших класифікацій – винами Нового та Старого Світу.

Ця поділка була запроваджена вперше у XIX столітті, коли епідемія філоксери знищила більшість виноградників у Європі, особливо в Франції, Португалії, Іспанії, Італії, Австрії та Угорщині. 

Таким чином, багато країн, які раніше виробляли значні обсяги вина, тимчасово перестали це робити. І тоді на ринку виноробства з'явився Новий Світ: Аргентина, Австралія, Чилі та Сполучені Штати Америки.

Трагедія для виноробів стала подарунком для любителів вина, оскільки з'явилися незвичайні напої, що відрізняються характером та смаком від звичних французьких або італійських вин. У винних картках ресторанів та підвалах справжніх цінителів цього напою з'явилися нові та незвичайні сорти.

Вина Старого Світу

Ці напої виготовляють на території Франції, Італії, Німеччини, Австрії та інших європейських країн. Майже всі регіони виноробства знаходяться в зоні прохолодного клімату, що впливає на їхню свіжість та яскраву кислотність, оскільки смак ягід не є надто солодким.
Вина Старого Світу відомі своєю вишуканістю, витонченістю та елегантністю. На етикетках обов'язково вказують регіон, де зібрано виноград, такі як Бордо, Кьянті, Ріоха. Кожен з регіонів має свою унікальну характеристику. Якщо вам сподобалося яке-небудь вино, шукайте його "братів" з цього ж регіону та отримайте нові враження.

Вина Нового Світу

Ці напої виробляються в США (найчастіше в Каліфорнії), Аргентині, Чилі, Новій Зеландії, ПАР та Австралії. Вони мають яскравий, фруктовий, насичений та концентрований смак. Смакові та ароматичні нюанси напоїв Нового Світу пов'язані з сонцем та теплим кліматом в регіонах виробництва. 

Це варіант для вас, якщо ви бажаєте відчути різноманітність акцентів в ароматі та смаку, вишукуючи напої, схожі на фруктову феєрію або винний коктейль.

Найчастіше вина Нового Світу відносять до певного сорту винограду. Якщо вам запам'яталася якась сортова витримка вина однієї з представлених країн, спробуйте напій цієї країни, але іншого сорту, наприклад, Шардоне, Піно Нуар, Шираз, Каберне Совіньйон.
Будь-яке з цих вин ви можете придбати онлайн через службу доставки Турбо з такими перевагами:

  • Доставка від 15 хвилин;
  • Власні магазини;
  • Мобільний додаток;
  • Безкоштовна доставка при замовленні на суму понад 150 гривень;
  • Бонусна система TurboCoin.

Доставка готова швидко привезти вам пляшку найкращого вина, яке підійде для особливих подій. Потіште себе та своїх гостей келихом вина, не відходячи від рутинних справ.

вино, доставка

За темою:

  • Лучшие напитки для создания романтической атмосферы
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.