ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:02 17.01

P


Сифонить із пластикового вікна? - Як відрегулювати вікна на зиму?

Дме з пластикових вікон? ❇️ Як українцям вирішити проблему продування з вікон, щоб узимку заощадити на платежах за опалення? ❇️ Як відрегулювати вікна на зиму?

З настанням морозів питання теплоізоляції вікон стало ще більш актуальним - на утеплення звернули увагу навіть ті, хто раніше його ігнорував. І однією з найбільш чутливих проблем стало продування з пластикових вікон. Так, при не герметично закритому вікні приміщення сильно охолоджуватиметься, а протяги спричиняють серйозний дискомфорт. Особливо актуальна ця проблема зараз, коли через віялові відключення електрики, в будинках і квартирах українців, істотно знизилася температура.

 

сифонить з пластикових вікон

 

Чому з вікна дме, а головне - що з цим робити? Майстри сервісу по ремонту вікон "Енфілд Віндовс" https://enfield-windows.com/ допоможуть нам розібратися в цьому.

 

Чому з вікна дує?

 

Чому з пластикових вікон сифонить? Основна причина продування - недостатньо щільний притиск стулки до рами. Чому так відбувається?

  • Спочатку виставлено недостатнє зусилля притискання.
  • Притиск порушений через деформацію стулки або перекіс.
  • Розсохся або деформувався ущільнювач.

Крім того, у вікон є традиційна "проблемна" область під відливом - через недотримання стандартів монтажу піна руйнується, і в приміщення з-під підвіконня задуває холодне повітря.

 

Як усунути продування з вікон?

 

Ігнорувати продування з пластикового вікна не варто - в умовах економії енергоносіїв кожен збережений градус тепла дуже важливий. Тому приступаємо до вирішення проблеми!

 

Посилюємо притиск стулки вікна до рами

 

Усунути продування з пластикового вікна можна в багатьох випадках посиливши притиск стулки до рами. Як це зробити? Посилюється притиск стулки до рами досить просто:

  1. Відкрийте стулку вікна.
  2. Запірні цапфи на стулці поверніть так, щоб деталі з рисками (або потовщення на цапфах) були спрямовані в бік приміщення (див. фото).
  3. Якщо цапфи мають овальну форму - встановлюємо їх у горизонтальне положення.

 

налаштування притиску пластикових вікон

 

Порада! Перед будь-якими маніпуляціями з фурнітурою її потрібно почистити і змастити. Регулярне (двічі на рік щонайменше) чищення і змащення - запорука стабільної плавної роботи механізму.

 

 

Вирівняйте положення стулки вікна

 

Вирівнювання - складніше завдання. Для цього зніміть декоративні накладки з нижньої петлі і шестигранним ключем обертайте регулювальні гвинти. З їхньою допомогою:

  • Підніміть або опустіть стулку вікна.
  • Притягніть нижній кут до петлі або відведіть від неї.
  • Змініть положення верхнього кута і підсильте притиск у цій ділянці.

Важливо! Обертайте гвинти на петлях поступово, після кожного обороту контролюючи положення стулки.

 

На сайті компанії "Енфілд Віндовс" ви можете прочитати детальну інструкцію про те, як перевести вікна в зимовий режим, а також показали наочно, як відрегулювати пластикові вікна, щоб з них не сифонило, подивіться це відео.

 

 

Замініть ущільнювачі

 

Навіть якщо виставлено оптимальний притиск, і фурнітура працює ідеально - є ризик продування. Причина - розсохлий, деформований або такий, що втратив еластичність, ущільнювач. В ідеалі його потрібно змащувати мінімум двічі на рік, але так майже ніхто не робить. Результат - ущільнювач потребує заміни.