ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 12.12


Сім із половиною тисяч батьків не платять аліменти вчасно

У відділах ДВС Полтавської області наразі перебуває на виконанні 23 209 виконавчих документів про стягнення аліментів.  Майже 7 600 батьків не платять аліменти вчасно.

Підсумки роботи державної виконавчої служби Полтавщини на прес-конференції для представників регіональних засобів масової інформації та громадськості підбив начальник Управління ДВС  ГТУЮ у Полтавській області Віталій Коноз

Він повідомив, що на даний час у відділах ДВС області перебуває на виконанні 23 209 виконавчих документів про стягнення аліментів.  12 159 – перебуває на виконанні в бухгалтеріях, 11 050 - безпосередньо у відділах виконавчої служби.  По 11 415  виконавчих документах оплата здійснюється боржниками систематично. 7 599 боржників не платять аліменти більше трьох місяців. По 21 виконавчому провадженню аліменти стягують на користь тяжкохворих чи дітей із інвалідністю. 
 
До 2 421 злісних неплатників аліментів, в яких є заборгованість, що перевищує суму відповідних платежів за один, два та три роки застосовані фінансові санкції – накладено на боржників штрафи у розмірі 20%,30% та 50%.  Виконано 78 постанов та стягнуто на користь дітей понад 1 млн грн. Крім того, державними виконавцями області винесено 23 182 постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, керувати транспортним засобом, користуватися зброєю та полювати.  

Ці заходи, за словами Коноза, позитивно впливають на динаміку погашення заборгованості. І діти, які роками не бачили підтримки від батьків, нарешті отримують виплати.

діти, батьки, аліменти, влада, гроші

За темою:

  • Кременчуцьких підлітків змусили стати на коліна за жарт зі скульптурою Бабаєву 
  • Майже 500 мільйонів гривень стягнуто ДВС Полтавщини за минулий рік
  • На Полтавщині рятувальники витягли із заметів два автобуси - пасажирський і шкільний
  • Топ-5 за тиждень :