ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 02.11


Сім випадків отруєння грибами зафіксували полтавські лікарі

Уже сім випадків отруєння грибами зафіксували лікарі екстреної медичної допомоги на Полтавщині цього року, у вересні-листопаді.

 Летальних випадків серед них не було, каже лікарка екстреної медичної допомоги Валентина Федорченко.  ік грибами не сильно багатий».

 

Опеньки, маслюки та білі гриби – їх у лісі багато, ще більше отруйних мухоморів.Загалом, у лісах Полтавщини росте понад 700 видів грибів, розповіла мікологиня Ірина Беседіна.

 Серед них їстівних – близько 30 видів.  Є такі, які вбирають негативні речовини з навколишнього середовища. Це важкі метали, якщо гриби ростуть біля промислових підприємств, трас. І радіаційні елементи. Якщо гриби у безпечному місці зібрані, то традиційно білі – смажать, маслюки – смажать. Але, якщо зібрали в небезпечному місці, то 10 хвилин відварювання виведе частину того, що там може бути.

 

Коли люди помилково збирають отруйні гриби і вживають їх в їжу, то починається як звичайне харчове отруєння: нудота, блювання, проноси, підвищення температури, біль в животі, ураження нервової системи.

Як повідомляє Сусільне. UA торік  на Полтавщині грибами отруїлося 24 людини. Смертельних випадків не було. 

 

отруєння, гриби, статистика

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.