ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 03.07


"Укргазвидобування" за півроку відзвітувало про 7,5 мільярдів кубометрів видобутку

За оперативними даними, видобуток АТ "Укргазвидобування" за січень-червень 2018 року склав 7 млрд 546 млн кубометрів природного газу, що відповідає тенденції нарощування видобутку.

 

УГВ вживає низку заходів щодо збільшення видобутку газу. Так, у першому півріччі проведено 440 операцій із інтенсифікації видобутку, зокрема, 278 колтюбінгових операцій та 115 операцій із капітального ремонту свердловин, введено в експлуатацію 19 нових свердловин.

Також введено в експлуатацію понад 23 км міжпромислового газопроводу Валюхівського НГКР, що дає можливість знизити вхідні тиски на 3-4 атмосфери та забезпечити оптимальну роботу свердловин і розгрузити ДКС Диканька в літній період.

Крім цього, у травні-червні 2018 року УГВ у стислі терміни ввело в експлуатацію два нових родовища в Харківській області.

Водночас у ІІІ та ІV кварталах 2018 року "Укргазвидобування" планує запуск нових технологічних потужностей: 4 газопоршневі двигуни з поршневими компресорами, 2 газотурбінні двигуни з відцентрованими компресорами та 14 малодожимних компресорних станцій, збільшення до понад 70 одиниць станків з капітального ремонту свердловин, доведення кількості комплексів з колтюбінгу до 17, азотних установок, а також введення в експлуатацію нових свердловин зовнішніх бурових підрядників.

Втім, в УГВ зізнаються — із кожним місяцем все важче нарощувати видобуток, оскільки наявна ресурсна база компанії виснажена майже на 70% і природне падіння перевищує приріст видобутку. Основним чинником, що стримує розвиток нової ресурсної бази УГВ, залишається, на думку підприємства, ненадання нових спецдозволів.

газ, статистика, Укргазвидобування

За темою:

  • На Полтавщині розпочали пошуки нових покладів нафти і газу
  • У трьох мікрорайонах Полтави з 26 лютого не буде газу
  • На Червоному шляху через зсув грунту немає газопостачання
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.