ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 11.01


СІМІС шукає допомоги волонтерських організацій

До нашої редакції звернувся військовослужбовець групи СІМІС із проханням скоординувати на допомогу цивільному населенню, що проживає в зоні бойових дій на сході України, волонтерські організації Полтавщини.

Ми зв'язалися з військовослужбовцем СІМІС  Андрієм Лобановим.

За його словами, склад групи змінюється приблизно раз на півроку, і так сталося що наразі втрачені контакти волонтерських організацій, з якими співпрацювала група Цивільно-військового співробітництва з моменту її створення, а саме з 2014 року.

Тому зараз військовослужбовці намагаються відновити базу даних небайдужих людей, які готові допомогти цивільному населенню в зоні бойових дій. За згодою автора листа ми публікуємо текст його звернення.                                              

Мене звати Андрій, я військовослужбовець з Миргорода. З 05 січня цього року виконую службові завдання у м. Авдіївка у складі групи Цивільно-військового співробітництва (англ. СІМІС). Одним із завдань групи є допомога, а саме доставка волонтерської допомоги (одяг, взуття, продукти, медикаменти, іграшки, канцтовари тощо) військовослужбовцям на передові позиції, жителям, які постраждали від бойових дій, малозабезпеченим жителям, дитячим садочкам та школам.

У зоні відповідальності нашої групи знаходиться більше 40 населених пунктів, частина з яких знаходиться на лінії розмежування. Вся наша робота по розповсюдженню волонтерської допомоги фіксується фотозвітами, які ми викладаємо у Фейсбуці та за вимогою волонтерів надсилаємо їм. На Вашому сайті прочитав репортаж "Волонтери Полтавщини збирають допомогу захисникам і жителям Авдіївки". Чи не могли б Ви, за можливості, дати координати волонтерів Полтавщини або дати їм мої координати для обговорення сумісних дій в подальшому. Мої телефони: 066-7130321, 093-9542537, 098-3045688. 

Довідка. Цивільно-військове співробітництво (англ. СІМІС) – співробітництво, яке забезпечує проведення миротворчих заходів в ході локальних конфліктів, війн. Цивільно-військове співробітництво в Україні – це систематична, планомірна діяльність Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, утворених відповідно до законів України (далі – Збройні Сили України) по координації та взаємодії з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, організаціями та громадянами у районах дислокації військових частин та підрозділів Збройних Сил України з метою формування позитивної громадської думки і забезпечення сприятливих умов для виконання Збройними Силами України покладених на них завдань та функцій шляхом надання допомоги цивільному населенню у вирішенні проблемних питань життєдіяльності з використанням військових та невійськових сил та засобів, повідомляє офіційний сайт СІМІС в Україні.

Представник Управління Цивільно-військового співробітництва ЗСУ підтвердив  інформацію і зазначив, що через постійні обстріли цивільне населення, яке проживає в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області, дійсно потребує теплого одягу та продуктових наборів.

допомога, благодійність, СІМІС, АТО, волонтери

За темою:

  • Полтавці стали частіше звертатися до міськради
  • Патрульні врятували життя полтавки
  • У Полтаві вирішили кому роздати півтора мільйони матеріальної допомоги
  • Топ-5 за тиждень :