ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 15.01


Сім’ям загиблих військових із Полтавщини виплатять одноразову матеріальну допомогу

Сім’ям 28 загиблих військових із Полтавщини виплатять одноразову матеріальну допомогу з обласного бюджету.

В обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання Комісії з розгляду питань з надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету. Заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик наголосив на важливості надання матеріальної допомоги жителям області, особливо під час війни.

«Комплексна програма соціального захисту населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки в грудні була допрацьована й затверджена на сесії обласної ради. Деякі напрями були продовжені, деякі допрацьовані, по багатьох напрямах збільшені суми виплат допомог, – розповів Олексій Бруслик. – Це дуже важливо, бо ті обставини, з якими стикається вся країна, потребують реагування і державної, й обласної влад. Адже нині багато людей звертається за допомогою, і ця підтримка їм дуже потрібна».

На розгляд Комісії було винесено заявb мешканців Полтавщини про надання матеріальної допомоги з обласного бюджету. Зокрема позитивно розглянуті звернення сімей загиблих та поранених військовослужбовців.

28 сім’ям загиблих буде виплачена одноразова допомога – по 50 тисяч на сім’ю. 18 пораненим військовослужбовцям буде виплачена матеріальна допомога на загальну суму близько 190 тисяч гривень (по 5, 10, 20 тисяч гривень залежно від тяжкості поранення).

війна, армія, допомога

За темою:

  • Медичні заклади Полтавщини отримали чергову партію допомоги
  • Облрада Полтавщини виділила ще 25 мільйонів на потреби тероборони
  • На Полтавщину завітала Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.