ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:03 17.08


Син голови СБУ отримав посаду в прокуратурі Полтавщини

Заступниками прокурора Полтавської області відучора призначено Олега Грицака та Андрія Глушка, які працювали у прокуратурі Київської області, як і їхній керманич Дмитро Чібісов.

 

Новий прокурор Полтавської області Дмитро Чібісов отримав двох нових заступників. Згідно з наказом Генпрокурора України Луценка від 16 серпня, прокурору Полтавщини відтепер допомагатимуть Андрій Глушко, старший радник юстиції, та Олег Грицак, радник юстиції.

До призначення у Полтаву Глушко працював старшим слідчим в особливо важливих справах Генпрокуратури та начальником управління в прокуратурі Київської області.

Грицак працював заступником прокурора Святошинського району Києва, потім перевівся до військової прокуратури Центрального регіону України, також працював заступником начальника управління у прокуратурі Київської області. 29-річний Олег Грицак — син голови СБУ Василя Грицака.

Варто зауважити, що тим же наказом Генпрокурора, звільнено першого заступника прокурора області 61-річного Олександра Легеньковського, який працював в органах прокуратури Полтавщини з 2000 року.

На сайті обласної прокуратури відповідні зміни вже встигли внести.

прокуратура, призначення, Олег Грицак

За темою:

  • Управління ДБР розслідує справу патрульних, які застосували силу до двох кременчужанок
  • Понад п'ятсот гектарів землі хочуть повернути державі
  • За продаж наркотиків суд позбавив волі подружжя на сім років
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.