ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 09.11


Синоптики розповіли полтавцям про погоду у листопаді

У третій декаді листопада на Полтавщині температура знизиться, але не сильно: мінуси стовпчик термометра буде показувати вночі й зрідка вдень.

У понеділок, 9 листопада, вночі та вдень без опадів. Денна температура коливатиметься у межах +3..+5 градусів, нічна — +8..+10°С.

У вівторок, 10 листопада, вночі та вдень також без опадів. Денна температура знизиться до +6..+8 С, а нічна — до +2..+4 градусів.

У середу, 11 листопада, вночі та вдень знову без опадів. Денна температура знизиться до +4..+6 градусів, нічна — до 0..+2 °С.

У четвер і п’ятницю, 12 та 13 листопада, вночі та вдень без опадів. Денна температура знизиться до +2..+4 градусів, а нічна — до -1..+1°С.

Упродовж тижня швидкість вітру коливатиметься в межах 3-8 м/с.

Загалом, згідно з прогнозом Гідрометцентру, в листопаді 2020 року середня місячна температура коливатиметься в межах +1...+8 °С (в горах 0...+3 °С), що в західних областях близько до середніх багаторічних значень, на решті території - на 1-1, 5°С вище від середніх багаторічних значень.

Найближче відчутне похолодання —   13-14 листопада.  

Місячна кількість опадів очікується в східних областях дещо менше норми - 28-32 мм, на решті території в межах середніх багаторічних значень - 37-65 мм, в горах — до 110 мм.

У листопаді народний синоптик Володимир Деркач прогнозує дощі на початку місяця. Але вже в середині місяця погода зміниться і покращиться.

Правда, за його прогнозом, температура повітря відчутно знизиться і протримається такою до другої декади місяця. Потім знову очікуються дощі, місцями з переходом у сніг.

У третій декаді листопада температура знизиться, але не сильно: мінуси стовпчик термометра буде показувати вночі й зрідка вдень, каже синоптик.

погода, прогноз, листопад

За темою:

  • Снігопад у Полтаві: дороги зранку не чищені
  • "Суне страшне похолодання!" - синоптик попередила полтавців
  • Полтавцям обіцяють на Різдво дощову погоду
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.