13:45 09.08

СК "Полтава", "Великі Кринки" і "Стандарт" вийшли до чвертьфіналу футбольного Кубка області

У суботу, 8 серпня, відбулися три матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка Полтавщини з футболу, в яких команди першої ліги приймали колективи вищої ліги. Сенсацій не сталося - перемоги святкували старші за рангом.

Кубок Полтавської області. 1/8 фіналу

Миргород-2019 — СК Полтава — 0:5

У Миргороді місцевий клуб, один із лідерів першої ліги, приймав СК "Полтава". Гості не дозволили супернику нічого створити біля власних воріт, а самі створили з дюжину гольових моментів, реалізували з яких п'ять. Особливо ефектими були перші два голи, які записав на свій бомбардирський рахунок новачок полтавців Андрій Місяйло. Перший м'яч він забив гарматним пострілом з льоту, а другий - ударом у падінні через себе. Щірпіченко, Руслан Власенко та Ігор Тимченко.

Динамо — Великі Кринки — 0:2

У Решетилівці, на доволі складному для гри газоні місцевого стадіону, "Великі Кринки", кістяк яких складають кременчуцькі футболісти, здолали опір досвідчених динамівців. Голи на рахунку Хрієнка та новачка команди Алантьєва.

Чутове — Стандарт-Нафтогаз — 0:1

У Чутовому все вирішив єдиний диво-гол, який ударом із сорока метрів забив захисник "Стандарту" Олег Богданов.

"Колос" (Великі Сорочинці) без гри у Кременчуці вийшов до чвертьфіналу турніру. Решта поєдинків 1/8 фіналу відбудуться 9 серпня. Початок матчів — 17:00.