14:00 12.09

СК "Полтава" і "Вовчанськ" награли на не мирну нічию

У черговому календарному матчі футбольної другої ліги єдиний представник Полтавщини в турнірі приймав географічних і турнірних сусідів - представників Харківщини, знайомих із аматорських часів.

СК Полтава — Вовчанськ — 2:2

Голи: Стрельцов (24), Бужин (85) — Вендел (2), Гладковський (76).

Полтава: Петриченко, Бужин, Підлепич, Таранушич, Савенков, Копитов, Яременко (Пономаренко, 55), Костенко (Даниленко, 46), Щербак, Стрельцов, Горжуй.

Вовчанськ: Дьяков, Борзенко, Костюк (Чапланов, 84), Батусов (Тепляков, 67), Галушка (Гладковський, 74), Да Сілва, Демків (Савіцький, 59), Єрмошенко (Резепов, 71), Рудавський, Радченко, Пець.

Початок матчу з ходу "вдарив" по містянам і привів в екстаз групу підтримки команди гостей. Уже на другій хвилині, скориставшись колективною помилкою господарів в обороні, відзначився голом сьомий номер "Вовчанська" – бразилець Да Сілва Рамос Вендел.

Варто відзначити, що вперше в цьому сезоні на трибунах стадіону "Локомотив" були присутні гучні ультрас обох клубів, які з перших хвилин почали гнати вперед своїх улюбленців. Так дійство на футбольному полі почало виглядати ще апетитніше й цікавіше!

Звичайно, гол, забитий "Вовчанськом" в дебюті поєдинку дещо розбалансував гру. І за наступні 10-15 хвилин стало зрозуміло, що це взяття воріт – просто щасливий квиток для гостей із Харківщини, адже за грою полтавці, як зазвичай це відбувається у їх домашніх матчах, домінували. За володінням господарі перевершували своїх візаві як мінімум удвічі, а свій час із м'ячем конвертували у небезпечні моменти та заробляли фоли – як підсумок, за стартові 20 хвилин вже два "вовки" були на жовтій, і ще двічі арбітр із Дніпра Людмила Тельбух відверто пробачила гостей.

Така домінація не могла не втілитися в гол. Нарешті, на 26-й хвилині у підсумку затяжної боротьби у карному майданчику гостей та невдалої скидки воротареві від Єрмошенка, Євген Стрельцов упіймав свій шанс та зрівняв рахунок. Після взяття воріт полтавці з іще більшим азартом одразу ринулися добивати "раненого звіра", проте до кінця тайму вийти вперед так і не вдалося.

Загальний малюнок гри не змінився після перерви - підопічні Володимира Сисенка грали виключно на перемогу, адже востаннє домашню звитягу здобували ще в першому турі чемпіонату. І моменти, аби оформити ігрову перевагу в другий гол були: це і удар Щербака головою, який ненавмисне заблокував свій же гравець, та й перспективні простріли, щоправда безадресні, містяни застосовували. Проте біда прийшла звідки не чекали – вихід Леона Гладковського перевернув все догори дриґом. Добре знайомий полтавському уболівальнику за виступами у дублі "Ворскли" форвард відмінно спрацював у ролі джокера. Спочатку він заробив штрафний удар на правому фланзі, а після його розіграшу відзначився голом, головою переправивши м'яч у сітку – 1:2.

Господарі кинули вперед великі сили, а гості недотерпіли, зупинилися – на 85-й хвилині Микола Бужин, ефектно обігравши двох суперників, перекинув голкіпера і зрівняв рахунок!

Традиційно малиново-золоті організували фінальну осаду воріт опонента, забивати мали Таранушич, Даниленко і Горжуй, але хлопцям не вистачило майстерності і фарту, аби поставити переможну крапку.

У наступному турі СК "Полтава" гратиме 18 вересня у Нікополі проти місцевого однойменного клубу.