15:00 02.10

СК "Полтава" мінімально поступився лідеру. ВІДЕО

У черговому календарному матчі другої ліги запорізький "Металург" на "Славутич-Арені" здолав опір СК "Полтава" завдяки єдиному голу Могильного в дебюті.

Металург — СК Полтава — 1:0

Гол: Могильний (9).

Металург: Котляров, Сокол, Басов, Остапенко, Польовий, Піддубний, Загальський (Чорний, 56), Шалфєєв (Воробєй, 69), Коваленко (Білоцерковець, 90+2), Могильний (Борисенко, 76), Сидоров (Загоруйко, 64).

Полтава: Петриченко, Копитов, Підлепич, Таранушич, Савенков, Даниленко, Яременко (Горжуй, 60), Костенко (Шмиголь, 65), Щербак, Руденко (Стрельцов, 65), Бужин.

У перший день жовтня у Запоріжжі на "Славутич-Арені" відбувся матч 11-го туру чемпіонату країни з футболу у другій лізі. Господарі та лідери турніру приймали міцного середняка, який вийшов із аматорів.

Полтавці погано розпочали матч, забагато дозволяючи господарям, і, як наслідок, пропустили швидкий гол на дев'ятій хвилині. Після цього 80 із зайвим хвилин на полі точилася абсолютно рівна гра з обопільними шансами на успіх. У складі полтавців могли відзначитися забитим голом Руденко, Костенко, Щербак, Горжуй, Копитов, але у завершальній фазі полтавцям не вистачало влучності.

У середу, 6 жовтня, полтавці вдома прийматимуть команду з Тростянця Сумської області. Початок — 15:00.