16:00 31.10

СК "Полтава" переграв аутсайдера першості. ВІДЕО

31 жовтня у Сумах на стадіоні "Ювілейний" відбувся матч 16-го туру другої ліги, в якому СК "Полтава" здолав опір аутсайдера першості - ФК "Суми".

Наставник полтавців Володимир Сисенко здійснив лише дві заміни у порівнянні з попереднім матчем проти "Вікторії". Місце у воротах зайняв Ян Вічний, котрий повністю відновився після травми та отримав шанс проявити себе вперше з четвертого туру. А в нападі з перших хвилин грав Євген Стрельцов.

СК "Полтава" заволодів ініціативою і міг швидко відкривати рахунок. Лише за перші п'ять хвилин гри убивчі моменти мали Ян Костенко та Дмитро Щербак. Однак обох підвела неточність. Та вже на 7-й хвилині активність полтавців завершилася зовсім нелогічним епізодом. Вадим Таранушич відпасував на партнера по команді, але неточно. Господарі швидко розвернули контратаку. Простріл майже перервав Томенко, але м'яч від нього зрикошетив під удар Артему Пилипенку - 1:0.

Полтавці могли невдовзі відіграватися. Микола Бужин виборов м'яч на лицьовій лінії і відпасовував під удар Щербаку. Дмитро завдав удару, однак не надто сильно, тому м'яч став легкою здобиччю Левченка. Малиново-золоті весь час контролювали м'яч і нагнітали ситуацію біля воріт суперника. Але встановити паритет змогли лише у другій половині тайму. Подача від кутового прапорця завершилася масованим другим темпом атаки, де низка обстрілів воріт призвела до блокування захисників команди у синій формі. Та все ж удар Таранушича в упор виявився влучним - 1:1. Вадим реабілітувався за помилку...

Невдовзі полтавці заробили штрафний у близькості до воріт суперника. Розіграш завершився ударом від Щербака, але воротар парирував його. Тут же Стрельцов намагався п'ятою доправити снаряд у сітку, от тільки влучив у голкіпера. Та зовсім скоро Стрельцов все ж забив. Обстріл воріт господарів завершився влучанням у каркас спочатку від Костенка, а згодом від Щербака. М'яч потрапив під ноги захисникові, котрий намагався винести його подалі, але влучив у Стрельцова, від котрого і залетів у сітку - 1:2. До кінця тайму Євген міг оформлювати дубль, от тільки пустив м'яч над поперечиною.

Після перерви хід гри суттєво не змінився. Полтавці володіли ініціативою і повністю диктували суперникові хід гри. Саме тому біля воріт Яна Вічного за другий тайм важко пригадати бодай один небезпечний епізод.

Утім і біля воріт суперника гості теж не феєрили. Та все ж свій шанс забити віднайшли. Щербак змістився у штрафний майданчик і віддав пас під удар Антонові Яременку, який хвилинами раніше з'явився на полі. Антону нічого не залишалося, окрім як спрямувати м'яч у сітку воріт суперника і зробити перевагу в рахунку більш комфортною - 1:3.

СК "Полтава" вдруге цього сезону переграє "Суми" і повертається у чільну вісімку.

Наступну гру СК "Полтава" проведе вдома 6 листопада. Суперником містян буде "Перемога" (Дніпро).

Чемпіонат України, друга ліга, група "Б", 16 тур.

Суми — СК Полтава - 1:3 (1:2)

Голи: 1:0 Пилипенко (7), 1:1 Таранушич (33), 1:2 Стрельцов (40), 1:3 Яременко (68).

Полтава: Вічний, Копитов, Томенко, Таранушич, Савенков, Даниленко (Абазов, 85), Шмиголь (Горжуй, 46), Костенко (Пономаренко, 57), Щербак, Бужин (Куімов, 90+1), Стрельцов (Яременко, 58).