11:30 29.08

СК "Полтава" програв "Енергії" у грі-трилері

28 серпня у календарному домашньому матчі другої ліги СК "Полтава" поступився "Енергії" з Нової Каховки - уболівальники побачили зливу голів на будь-який смак.

СК Полтава — Енергія — 2:3

Голи: Савенков (27), Яременко (68) — Бесараб (40), Бородай (50), Россохатий (82-пен.).

Полтава: Попов, Таранушич, Підлепич, Томенко (Руденко, 60), Савенков, Даниленко, Копитов (Пономаренко, 60), Бужин, Костенко (Яременко, 46), Щербак, Стрельцов (Куімов, 70).

Енергія: Борисенко, Бородай, Біжко, Маміч, Бесараб (Кірієнко, 72), Гавриленко, Терехов (Нестерук, 90+2), Россохатий, Бондар, Савченко (Андрощук, 84), Ханенок (Федоров, 66).

СК "Полтава" вже привчив уболівальників, що його матчі починаються надзвичайно енергійно. Звітня гра розкрилася з перших хвилин – це вже класика для ігор на стадіоні "Локомотив" цього сезону. За таким дійством цікаво спостерігати. Господарі поля завжди виглядають дуже вмотивованими на домашньому полі, але в першому таймі особливо було помітно бажання реабілітуватися за принизливу поразку в минулому турі. Як наслідок – володіння ініціативою, створення небезпечних нагод, але останній удар, як у рандеву Щербака з голкіпером гостів, так і в моменті з пострілом дебютанта Яна Костенка, не вдавався. Нарешті, це прокляття нереалізації завершилося, коли Андрій Савенков завершив чергову атаку малиново-золотих довгоочікуваним голом. Варто відзначити, що у дебютній грі за клуб одразу результативною передачею відзначився 18-річний талант Ян Костенко.

Після зміни в рахунку малюнок гри, в цілому, не змінився. "Полтава" виглядала переконливо, навіть забила другий м'яч, який, щоправда, не було зараховано через офсайд. Але несподівано під кінець тайму прокинулася "Енергія". Небезпечний удар Владислава Бондаря зі штрафного прийшовся трішки вище воріт, а от гарматний постріл Павла Бесараба у верхній кут приніс гол - 1:1. Цей м'яч виглядав дещо нелогічно у контексті всього першого тайму, але банальне недопрацювання по пробиваючому гравцю плюс помилка воротаря зіграли свою роль.

Гру ще більше перевернуло друге взяття воріт у виконанні гостів. Після навісу Россохатого, практично без перешкод Бородай головою переправив м'яч у дальній кут – 1:2. А вже через п'ять хвилин сталася ще одна ключова подія в матчі. Другу жовту картку за симуляцію отримав Бондар. Вилучення у складі гостів не збільшило суто ігрову перевагу полтавців. Вони забагато дозволяли супернику, який грав у меншості. На 69-й хвилині одна з багаточисленних затяжних позиційних атак полтавців увінчалася ще одним шедевральним взяттям воріт. Антон Яременко відгукнувся на навісну передачу і ударом головою направив м'яч за фантастичною траєкторією під дальню стійку!

Здавалося би, тепер господарям залишалось просто довести справу до кінця. Не було сумнівів, що малиново-золоті не зупиняться на досягнутому і продовжать штурмувати ворота В'ячеслава Борисенка. Але не так сталося, як гадалося. В результаті одного з контрвипадів атакувальної групи "Енергії", Данило Савченко опинився у штрафному містян, накрутив захисників і заробив пенальті, на мою думку, досить сумнівний…

Проте арбітр прийняв рішення і воно не підлягало апеляціям. Розбіг, ігри розуму між пенальтистом та воротарем, і Вадим Россохатий знову виводить свою команду вперед. Як сніг на голову стався цей одинадцятиметровий, який, вочевидь, ментально "підкосив" підопічних Володимира Сисенка під завісу зустрічі.

Не дивлячись на все, спортклубівці видали бойову кінцівку поєдинку. Вони були надзвичайно близькими до порятунку, але знову поступилися. Гострі суперечки викликав фінальний епізод матчу, в якому Дмитра Куімова завалили у карному майданчику, проте головний арбітр проігнорував апеляції щодо пенальті.

У підсумку маємо черговий достойний матч від СК "Полтава", який, утім, не приносить бажаного результату команді. Свій наступний поєдинок полтавці прооведуьб 6 вересня у Миколаєві проти лідера групи.