16:30 24.08

СК "Полтава" розгромно поступився в Херсоні

Несподівано навіть для херсонських уболівальників футболісти місцевого "Кристалу" переконливо обіграли у черговому турі другої ліги СК "Полтава" - 6:0.

Кристал — СК "Полтава - 6:0
Голи: Томенко (9, автогол), Козак (18), Кушнір (25, 58-пен.), Гливий (34), Крутін (90+7-пен.).
СКП: Попов, Савенков (Зоря, 46), Таранушич, Бужин, Томенко (Карась, 46), Копитов (Абазов, 46), Даниленко, Яременко (Куімов, 46), Щербак, Стрельцов (Арабов, 78), Горжуй.

Розклад сил перед матчем вказував, що херсонці виступають андердогом матчу, адже після четвертого туру суперник посідав позицію у групі лідерів, а "Кристал" був передостаннім. Це знали гості, які, ймовірно, не налаштувалися на гру так, як було потрібно. А ще — цього дня полтавцям дуже не щастило, хоча моментів вони створили чимало.

Напередодні гри відсвяткував день народження головний тренер "кавунів" Юрій Куліш, тож його команда мала подвійну мотивацію зробити подарунок керманичу. "Кристал" розпочав гру з центра поля та відразу почав давити суперника на чужій половині поля. Фланги господарів почали відверто перегравати своїх візаві, а захист гостей не встигав за швидкими гравцями "Кристалу". На 9-й хвилині матчу "Кристал" заробив право на кутовий із лівого флангу, з якого Олександр Томенко зрізав м'яч у власні ворота.

Гості відповіли своїми атаками, але Горжуй і Яременко у завершальній фазі свої моменти втратили. На 18-й хвилині півзахисник Іван Козак після вдалого підключення у контратаку забив другий м’яч у ворота суперника. Не встигли оговтатись гості, як Владислав Кушнір після кутового та вдалих індивідуальних дій забиває втретє. Щоправда, самого кутового не повинно було бути - арбітри цього вечора помилялися часто, і щоразу - на корись "Кристалу".

До перерви "Кристал" забив іще раз. Гливий вибіг із центру поля на рандеву з Поповим, легко переграв воротаря і зробив рахунок 4:0. А після перерви знову своє вагоме слово сказала арбітриня з Київщини Катерина Усова, яка призначила два пенальті у ворота гостей, а на додачу ще й вилучила з поля Максима Горжуя, який пропустить наступний поєдинок...

У суботу, 28 серпня, полтавці вдома прийматимуть "Енергію" з Нової Каховки. Початок гри - 17:00.