13:30 26.07

СК "Полтава" розтрощив сумчан у дебютному матчі на професійній арені

У неділю, 25 липня, футболісти СК "Полтава" впевнено перемогли "Суми" у стартовому - історичному поєдинку першості країни з футболу серед клубів другої ліги.

СК Полтава — Суми 3:0

Голи: Горжуй (39), Савенков (53), Щербак (78).

Полтава: Тельнов, Бужин, Томенко, Таранушич, Савенков, Абазов (Копитов, 24), Даниленко (Карась, 82), Щербак, Яременко (Куімов, 79) Горжуй (Зоря, 86), Руденко (Пономаренко, 63). Головний тренер - Володимир Сисенко.

Суми: Левченко, Курдас, Мороз, Колесник, Мілєсін, Зінов'єв (Савенюк, 55), Ковалевський, Асєєв, Горбунов (Галета, 62), Гриппа, Коверник. Головний тренер - Валерій Куценко.

Полтавці чудово підготувалися до гри — концертна програма, конкурси для дітей та дорослих із гарними призами фуд-зона, біотуалети. Тисяча уболівальників, що зібралася на трибунах, створила чудову атмосферу свята!

У дебюті матчу в діях полтавців був помітний стартовий мандраж. Перший момент на шостій хвилині втратив Дмитро Горбунов, який минулоріч був гравцем "Полтави". Форвард сумчан прийняв передачу з лівого флангу і перебуваючи у чудовій позиції у штрафному майданчику, пробив вище воріт.

Полтавці "прокинулися" та почали створювати моменти. На 14-й хвилині після прострілу з правого флангу від Олександра Томенка Максим Горжуй в дотик п'ятою переправляв м'яч у ворота, але голкіпер упорався. На 23-й хвилині Дмитро Щербак відверто пробачив суперників, коли не зміг перекинути м'яч над воротарем у порожні ворота. Двічі небезпечно пробивав Антон Яременко. Гол назрівав і на 39-й хвилині матчу Максим Горжуй забив історичний гол після кутового. Щербак пропустив м'яч, а Горжуй у дотик переправив його у сітку — 1:0.

У другому таймі полтавці швидко подвоїли свою перевагу. На 53-й хвилині Антон Яременко виконав подачу на Максима Горжуя з кутового. У того не вийшло пробити головою, але м'яч відскочив до Андрія Савенкова, який вдало зорієнтувався та чудовим ударом із лівої ноги у верхній кут зробив рахунок на табло 2:0.

Перевага полтавців зростала щохвилини і стала незаперечною. На 71-й хвилині Максим Горжуй міг робити дубль, але пробиваючи головою, трохи не влучив у ворота. А на 73-й хвилині він же обіграв захисника і небезпечно прострелив на Щербака від якого м'яч влучив у стійку. Щоправда, Дмитро, на думку арбітрів, перебував в офсайді.

Третій гол став бенефісом Щербака. Спочатку він вибив м'яч із власного штрафного майданчика, потім побіг у пресинг на чужу половину поля і змусив помилитися воротаря гостей. Полтавці перехопили м'яч і Пономаренко вивів на порожні ворота того ж Щербака, який довів справу до 3:0.

Володимир Сисенко: "Я не став би говорити гучних слів на кшталт "розгром". Так, за рахунком можливо це так і виглядає, але суперник створив нам чимало проблем. Це хороша, мобільна команда. Вони проявили себе добре. Тому я можу сказати, що це була трудова перемога на старті сезону".