13:45 01.03

СК "Полтава" вдало стартував на турнірі "Перша столиця"

Футболісти СК "Полтава" у стартовому турі престижного харківського турніру восьми аматорських команд перемогли ФК "Суми" - 4:2.

СК Полтава — ФК Суми — 4:2

Полтавці дуже впевнено стартували у традиційному турнірі у Харкові, де команди грають два тайми по 40 хвилин. Голи до перерви у полтавців забили Антон Яременко, Максим Горжуй та Андрій Місяйло, а одразу після перерви Дмитро Куімов забив четвертий гол у ворота команди із Сум, яка є одним із претендентів на підвищення у класі в аматорському чемпіонаті країни.

Лише після цього досвідчений Шаврін забив двічі — зі штрафного та з пенальті, чим допоміг своїй команді уникнути розгрому.

У цій же групі у першому турі харківський «Авангард» переміг «Стандарт» із Нових Санжар — 4:1.

У суботу, 6 березня, «Стандарт» і СК «Полтава» зустрінуться між собою у матчі другого туру. Гра відбудеться у Копилах.