22:00 08.08

СК "Полтава" втратив перші очки в Другій лізі

У черговому турі Другої ліги футболісти СК "Полтава" 8 серпня вдома у напруженому протистоянні поступилися "незручному" супернику - "Скоруку" - 1:2.

До сьогоднішнього протистояння команди підходили по-різному. У першому раунді Кубку України полтавчці прикро поступилися "Лівому Берегу" внаслідок автоголу аж на 101-й хвилині. А "Скорук", навпаки, пройшов у наступний етап турніру завдяки єдиному голу захисника Станіслава-Нурі Малиша.

Щодо атмосфери навколо поєдинку, то цього разу організатори передматчевої шоу-програми знову влаштували розіграш цінних призів серед усіх, хто придбав квитки, запросили виступити Євгена Кулика із гурту "Сен-Тропе", у перерві повторили розваги для дітей.

Матч розпочався надзвичайно жваво. Вже на перших секундах точилися запеклі єдиноборства, що ледь не привели до сутички між гравцями. А вже на четвертій хвилині було відкрито рахунок у грі. Перший же стандарт для "Скорука" увінчався забитим голом — Малиш ударом головою у високому стрибку замкнув подачу з кутового.

Після пропущеного голу господарі активізувалися, а гості, натомість, почали застосовувати тактику дрібного фолу в центрі поля. Спортклубівці на корнери суперника відповіли своїми двома спробами, але удари головою були не досить акцентованими, аби створити якусь небезпеку. На 16-й хвилині після однієї з флангових атак малиново-золотих, суддя був змушений "нагородити" гравця "Скорука" гірчичником і призначити штрафний з непоганої позиції. Але спроба удару від Даниленка була заблокована стінкою.

Проте і томаківці воліли не зупинятися на досягнутому і раз-по-раз застосовували високий пресинг, який приносив свої плоди. В середині тайму полтавці мали одразу кілька спроб зрівняти рахунок дальніми ударами, але удача вперто не посміхалася нашим землякам.

Під завісу першої половини зустрічі Олексій Красов ("Скорук") мав просто вбивчий момент, аби подвоювати перевагу своєї команди. Проте опорна нога в нього поїхала і удар прийшовся у "молоко".

На старті другого тайму обійшлося без забитих м'ячів, але максимально близьким до цього був Максим Горжуй — після вдалого проходу лівим флангом і зміщення в центр він поцілив над поперечкою. Потрійна заміна у "Полтави" значно активізувала атакувальну гру команди. Також, вочевидь, запалу та пристрасті місцевим гравцям додавали підтримка на трибунах. Проте фортуна відвернулася від господарів поля і в другий раз — за рівної гри у другому таймі "Скорук" знову скористався помилкою при позиційній обороні на стандарті і дубль оформив Станіслав-Нурі Малиш. Знову кутовий, знову удар головою, і знову високий захисник гостей виграє боротьбу на "другому поверсі".

Через декілька хвилин "Полтава" спромоглася на гол, який відновив інтригу в матчі. Горжуй атаку розпочав, а на простріл Щербака потужним замиканням відгукнувся Євген Стрельцов. У голкіпера просто не було шансів парирувати цей удар.

Фініш поєдинку виявився багатим на емоції та експресію. Справа в тім, що "Скорук" відверто злякався потенційного камбеку полтавчан і почав затягувати час за будь-якої можливості. Запорізький арбітр Микита Богатир відверто втратив контроль над ходом матчу - мабуть, судити такі напружені протистояння йому просто ще ранувато.

Останні хвилини відзначилися справжнім штурмом воріт гостей, проте врятуватися підопічним Володимира Сисенка так і не вдалося, не дивлячись на те, що другий тайм їм точно можна занести в актив.

СК "Полтава" вперше втрачає очки в регулярному чемпіонаті. Три гри за вісім днів на одному фукціональному та емоційному рівні команді провести не вдалося. Проте, без поразок не буває перемог. Наступний поєдинок полтавці проведуть удома, на "Локомотиві" 14 серпня. Суперник - маіупольський "Яруд" Олега Краснопьорова.