ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

23:06 07.05

P


Скачати Парі матч на Андроїд

Букмекерська контора Parimatch вперше вийшла на ринок в 2017 році. Трохи пізніше оператор презентував своїм клієнтам мобільні програми, які дозволяють робити ставки на спорт і оперувати фінансами без прив'язки до стаціонарного комп'ютера і ноутбука. У цій статті  інформація про те як скачати Парі матч на Андроїд, а також, в чому переваги фірмового доповнення компанії.

Як завантажити і встановити продукт

Популяризація мобільного беттінга зобов'язала кожну сучасну компанію розробити програми для смартфонів, які забезпечують доступ до всіх необхідних функцій, що дозволяє розміщувати інтерактивні ставки в інтернеті https://art-insight.com.ua/. Вітчизняний оператор Паріматч в даному випадку не став винятком, реалізувавши для своїх клієнтів відмінний продукт.

Відразу відзначимо, що завантаження доповнення через Play Market і сторонні ресурси може бути небезпечна, з огляду на те, що в мережі присутні шахрайські продукти. Вони крадуть доступи до особистих кабінетів гравців.

Щоб встановити Паріматч необхідно:

  1. Відвідати офіційний сайт оператора з мобільного пристрою або комп'ютера.
  2. На стартовій сторінці ресурсу відвідати розділ «Мобільний додаток», який знаходиться у верхній або нижній частині стартової сторінки.
  3. У вікні буде представлено ​​посилання для завантаження APK-файлу, по якому потрібно клікнути.
  4. Якщо проводилося скачування програми на комп'ютер, його потрібно перенести в пам'ять смартфона або планшета. Якщо ж, інсталятор зберігся відразу на мобільний пристрій, на ньому потрібно активувати опцію «Дозволити установку програм з невідомих джерел».
  5. Після закінчення процесу інсталяції іконка з фірмовим логотипом Паріматч з'явиться на робочому столі гаджета.

Процес завантаження і установки безкоштовний і не займає багато часу - до однієї хвилини.

Огляд інтерфейсу та функціоналу

Щоб повноцінно використовувати додаток Parimatch на Android пристроях, користувачі з України повинні мати зареєстрований і верифікований рахунок в БК. Мобільна програма від букмекерської контори Паріматч дає можливість зареєструвати аккаунт для нового учасника парі, але верифікацію рахунку потрібно проходити через повноцінний сайт оператора.

Перше знайомство з Андроїд-версією букмекера залишає позитивне враження. Доповнення створено з приємним дизайном, в оформленні якого присутні класичні для компанії кольори — чорний і жовтий.

Не можна не відзначити сучасну і зручну навігаційну панель, яка дозволяє швидко перемикатися між основними розділами. В останню версію програми Паріматч був інтегрований ряд корисних функцій. Серед них потрібно відзначити можливість перегляду відео трансляцій подій, на які приймаються ставки live, а також розширення списку систем оплати, які дозволяють вводити і виводити гроші з балансу рахунку.

Висновок

Мобільний продукт Parimatch для смартфонів і планшетів з операційною системою Android дає можливість гравцям працювати і битися об заклад незалежно від того, де вони знаходяться.

Додаток коректно функціонує як на сучасних, так і менш потужних пристроях, що безсумнівно є величезним плюсом.


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.