ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 10.06


Скандал у Полтаві: "злили" розмови про побори з підприємців на центральному ринку

У мережі оприлюднили запис розмови, на якому два співрозмовники обговорюють суми, які сплачували колись і сплачують сьогодні підприємці, що працюють на вулицях в районі центрального ринку Полтави.

У Полтаві виник скандал після "зливу" розмови про побори з підприємців на центральному ринку

Автори запису стверджують, що один із співрозмовників - це керівник КП «Полтава-сервіс» та депутат міськради Денис Поліщук

Відповідний запис оприлюднив анонімний Telegram-канал "Корупція та Поліщук" і видання "Полтавщина".

Один зі співрозмовників, якого автори запису підписали, як "Співучасник злочину", доповідає іншому, якого підписали "Депутат Денис Поліщук", про суми, які сплачують підприємці на ринку у форматі ярмарку. За словами "Співучасника", готується підвищення "тарифу" для підприємців на ринку. І відповідно до нових розрахунків, підприємці на ринку мають платити по 55 тис. грн щомісяця. Однак вони вважають, що це дорого і просять 20 тисяч із 70 місць (2,5 тис. грн за місце).

 

Після цього "Депутат" сказав, що не варто такі речі обговорювати по телефону і припинив розмову.

Керівник КП "Полтава-сервіс" Денис Поліщук заявив, що запис несправжній, і таким чином опоненти намагаються дискредитувати його.

"Останнім часом навколо мене накопичується багато інформаційних вкидів, які містять неправдиву інформацію. Це спрямовано на дискредитацію моєї репутації зі сторони політичних опонентів. У цих людей немає іншого шляху, ніж очерняти мою діяльність як громадського діяча, тому вони використовують усі можливі та неможливі методи", - сказав він.

Видання також взяло коментар у Світлани Мирної, яка у якості ФОПу раніше співпрацювала з КП "Полтава-сервіс" в частині збору коштів з підприємців на центральному ринку. Вона звільнилася з підприємства, тому що, на її думку, велика частина коштів (поборів) не доходила до бюджету міста.

Прослухавши запис розмови, Світлана Мирна повідомила, що "Співучасник" — це працівник підприємства Сергій Олексенко, а "Депутат Денис Поліщук" — це і є власне депутат міськради Денис Поліщук. "Нос", якого згадують співрозмовники, — це екс-керівник "Полтава-сервісу" Олександр Нос.

Видання зазначає, що нещодавно у Полтавській міськраді підіймалося питання щодо необхідності ліквідації "Полтава-сервісу". Тоді Денис Поліщук назвав колегу, який висловив таку пропозицію, некомпетентним.

 

корупція, ринок, побори

За темою:

  • Прокуратура передала до суду обвинувачення очільниці департаменту Полтавської міськради
  • У Полтаві відкрили кримінальне впровадження щодо недороблених зупинок
  • Аварії в школах Полтави: ремонти і корупція
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.