ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 30.05


Скандальний священик очолить пресслужбу Полтавської міськради

За словами в. о. мера Андрія Карпова, Олександр Дедюхін чудово підходить на роль керівника пресслужби, оскільки вміє доносити необхідні смисли та дружить із сучасними засобами комунікації.

 

Протоієрей ПЦУ, депутат міської ради від "Європейської Солідарності" та настоятель Свято-Миколаївського храму Олександр Дедюхін із 1 червня розпочне виконання обов'язків керівника пресслужби Полтавської міськради. 

На цю посаду Дедюхіна "лобіює" секретар Полтавської міськради та тимчасрвий в. о. міського голови Андрій Карпов. За словами Карпова, "падре" чудово володіє засобами комунікації, меседжерами та іншими засобами налагодження зв'язків.

"Він блогер і священик, та вміє доносити необхідні сенси. Він заряджений позитивом і приблизно з 1 червня розпочне виконання своїх обов'язків. Незабаром мають пройти і пресконференції, і круглі столи", — підкреслив Карпов у розмові з журналістом Полтавщини.

Дедюхін — людина сумновідома через скандальну ДТП, збирання грошей на власну автівку завдяки соцмережам, а також сексистськими скандалами. В його постах у соцмережах — неповага до Президента Зеленського і людей, які за нього голосували на виборах.

Колишня керівниця пресслужби Полтавської міськради Аліна Рябокінь добровільно залишила свою посаду, хоча продовжує вести активну діяльність у соціальних мережах на користь представників команди Олександра Мамая.

влада, призначення, медіа, Олександр Дедюхін

За темою:

  • У Горбанівському геріатричному пансіонаті обладнали місця для проживання ВПО
  • Влада повідомила про кількість загиблих і поранених від удару по Кременчуку
  • У Полтаві погодили створення ботанічного заказника "Гришків ліс"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.