ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 09.11


Скасували результати ПЛР-тестування півтори тисяч полтавців

У Полтаві анулювали результати ПЛР-тестування 1,5 тисячі пацієнтів, оскільки в тестах не виявлена рибонуклеїнова кислота, заявила керівниця департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради Вікторія Лоза.

 У тестах не була виявлена рибонуклеїнова кислота (РНК), передає "Кременчуцька газета".

"У нас є проблема, що лабораторія з Києва, з якою ми почали працювати після надання нам відповідного дозволу, нам повернула близько 1500 ПЛР-тестів. Вони сказали, що не виявлені РНК. Ці тести анульовані. Я не кажу вже про собівартість пробірок та досі не розумію, як ми це будемо виправляти. Люди не отримають свої результати", - сказала Лоза.

За її словами, багато хворих чекали на результати цих тестів.

"Вони займають ліжка... Краще було б якби результат тесту був у цей чи наступний день і якщо у людини не має ковіду, то ми б його б переводили в чистий стаціонар. А тут взагалі така ситуація", - додала Лоза.

Нещодавно прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна може застосувати словацьку модель масового тестування на коронавірус у містах червоної зони. За словами очільника уряду, влада вже замовила у Словаччини 2 млн швидких тестів на COVID-19.

вірус, тестування, скасування

За темою:

  • За добу на Полтавщині двоє людей померли від ускладнень після COVID-19
  • Полтавщині надали ще три апарати ШВЛ
  • Полтавцям показали пункти безкоштовного тестування на коронавірус
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.