ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:20 29.08

P


Скільки коштує шарм Pandora: що може вплинути на ціну?


Кожна намистина Pandora — ексклюзивна коштовність з довершеним дизайном і власним сенсом. Десятки тематичних категорій, різноманітна палітра кольорів, кілька варіантів інкрустації — все це дозволяє жінкам створювати власну колекцію неповторних ювелірних прикрас. Зрозуміло, що вартість намистин не може бути низькою, а на кінцеву ціну впливає чимало факторів.

Вартість ексклюзиву намистин Pandora

Основний критерій — ексклюзивність ювелірних прикрас Pandora. Аналогів мініатюрним намистинам немає. Класичний браслет-основу носять як самостійний аксесуар або доповнюють шармами. Цікаво, що:


   1. Розташування, порядок і кількість намистин можна змінювати. Таким чином вдасться створити прикрасу, котра гармонійно поєднається як з купальником на морі, так і з діловим костюмом.
    2. Всі намистини складаються в єдину концепцію. Різні типи шармів відкривають поле для експериментів.
    3. Окремі намистини, як-от підвіски з рухомим нижнім елементом, можна носити не лише з браслетом, але й ланцюжком на шию або сережками. Один шарм — кілька варіантів стилізації.

Ціна намистин Pandora варіюється в межах від 416 до 12 995 грн. Найдорожчий шарм в асортименті — «Люблю тебе, мамо». Намистина відрізняється багатогранним дизайном з символічним гравіюванням, присвяченим важливій людині. Виконали її з використанням золота 585 проби.

Що ще впливає на ціну намистин Pandora

Чим складніший дизайн шарму, тим вища кінцева ціна. Бюджетний варіант — класика з гладкою поверхнею. Вишуканий шарм з мереживним переплетінням і виїмками різної форми — дорожчий варіант. Всі прикраси ювеліри довершують вручну, на що потрібно чимало часу. Також впливає вартість матеріалу, з якого виготовляють основу намистини:

 

  •     золото 585 проби;
  •     срібло 925 проби.

Логічно, що шарми з використанням золота коштовніші, ніж на основі сплаву срібла. Окремо варто виділити намистини зі сплаву з покриттям 14К золотом. Це новітній екологічний матеріал, який за своїми експлуатаційними характеристиками й зовнішнім виглядом не поступається природним дорогоцінним металам.

Далі — тип і кількість інкрустації. Мінімалістичні намистини без додаткового оздоблення вважаються найдоступнішими. Найпростіше ювелірам працювати з:

 

  •     кристалами;
  •     синтетичним дорогоцінним камінням;
  •     кубічним оксидом цирконію;
  •     прісноводними культивованими перлинами. 

Тож в основному вартість такого шарму залежить від кількості використаної сировини. Найважче створювати намистини з використанням скла Мурано й різноколірної емалі на основі епоксидної смоли. Представлені техніки вимагають чималого досвіду й майстерності ювелірів.

Отож, кінцева вартість намистин Pandora цілком виправдана. Вона відповідає їх високій якості, неповторному вигляду, прекрасним експлуатаційним характеристикам і кільком варіантам стилізації.

намисто, краса, прикраси

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.