ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 28.05


Склад ОТГ Полтавщини влада змінювати не бажає

Кабмін оприлюднив розпорядження про затвердження перспективного плану Полтавської області, змін до нього не внесли, незважаючи на протести представників громад.

Отже, на Полтавщині буде створено 61 об'єднану територіальну громаду, їхній склад не змінювали. Про це йдеться в офіційному розпорядженні на сайті Кабміну, яке оприлюднили 27 травня. 

Раніше Полтавська ОДА направляла листа до уряду, щоб там врахували вимоги жителів Полтавщини до перспективного плану. Йдеться про вимоги жителів Кирило-Ганнівки приєднати їхнє село до Опішнянської ОТГ. Натомість, попри волевиявлення місцевих мешканців, передбачені законом процедури та вимоги методики формування спроможних об’єднаних громад, Кирило-Ганнівку віднесли до Зіньківської ОТГ. Тепер же внести зміни до плану можна буде тільки через суд, інформує Зміст.

Також до Києва приїздили пирятинці. Вони мітингували під Будинком Уряду України, адже були проти утворення Березоворудської ОТГ.

У кінцевому варіанті перспективного плану Полтавщини видно, що між 61 об'єднаною територіальною громадою розподілять 15 міських рад, 21 селищну раду та 467 сільських рад. Найбільшими ОТГ стануть  Полтавська – 314 000. людей, Кременчуцька – 223 000 людей та Лубенська – 70 000 людей. Найбільшими за площею будуть Градизька ОТГ – 1 276 км², Кобеляцька – 1 214 км² та Глобинська – 1 197 км².

Нагадаємо, ОДА хоч і запевняла представників громад, що всі їхні пропозиції будуть враховані, але подала до Кабміну перпективний план області із іншим територіальним поділом.

ОТГ, децентралізація, влада, Уряд, конфлікт

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.