ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 14.01


Скульптуру Вайнгорта змінюватимуть - вона потребує доопрацювання

У Полтаві, поблизу будівлі Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ обласної адміністрації, що на вулиці Зигіна, 1, планують встановити скульптуру легендарному полтавському архітектору Леву Вайнгорту. 

На вулиці Зигіна, 1, планують встановлять скульптуру легендарному полтавському архітектору Леву Вайнгорту.  Вона має з’явитися вже цього року. Об’єкт планують відкрити до дня архітектора або ж до дня народження Вайнгорта, повідомили в ОДА.

Лев Вайнгорт був головним архітектором Полтави понад 30 років. Він керував післявоєнною відбудовою міста,  створенням або відновленням багатьох важливих об’єктів: театру Гоголя, білої Альтанки, Меморіалу солдатської слави. 

Днями голова ОДА Валерій Головко разом зі онучкою Вайнгорта Оленою Кайдановською 2обговорили презентовані варіанти майбутньої скульптури. Над фігурою Вайнгорта працювали три архітектори, кожен розробив свій варіант. Проте, на думку Кайдановської, кожна з робіт потребує доопрацювання. Присутні визначилися з переможцем, але в розроблену концепцію скульптури вноситимуть зміни.

— Завдяки Леву Вайнгорту ми маємо чудові місця у Полтаві. Звичайно, обраний нами варіант скульптури — це тільки концепція. Автор ще допрацьовуватиме деякі нюанси. Але я впевнений, що ми отримаємо чудову локацію: як для полтавців, так і для туристів. Пам’ять про Вайнгорта має залишатися на довгі роки, — вважає Головко. 


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.