ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 30.03


Розпочалися змагання зі сквошу "Полтавська битва"

Турнір зі сквошу "Полтавська битва" проходить 30 та 31 березня. За словами організаторів, місце проведення – корти "Спорт Лайф Сквош арени", що на вулиці Раїси Кириченко.

30 березня

09:00 – домашній турнір в M1, М2, Леді. Категорія М3 буде грати 30 березня, при великій кількості заявок гравці з Полтави дограють в неділю, гравці з інших міст при бажанні зіграють всі ігри в суботу.

31 березня

09:00 – початок турніру в категорії Леді-2 і Діти.

Учасники змагань:

  1. М1 – чоловіки та жінки, високого рівня гри. (М1, Еліт).

  2. М2 – чоловіки і жінки середнього і початкового рівня гри.

  3. М3 – початкової рівень.

  4. Леді – жінки високого рівня, але які на змаганнях ніколи не грали в чоловічій категорії

  5. Леді 2 – жінки ніколи не брали участь в турнірах рівня ЧУ, чоловічих категоріях або категорії леді. Початковий рівень.

  6. Діти – діти яких на момент турніру не виповнилося 15 років, середній рівень

Призовий фонд:

Переможці та призери нагороджуються дипломами, медалями та цінними призами. Всі учасники змагань запрошуються на вечірку, яка відбудеться в Концерт-холі «Versal», внесок 300 грн для учасників змагань та 500 грн — для глядачів.

Сквош (англ. squash) — ігровий ракетковий вид спорту в закритому приміщенні. Назва гри пов’язана з використанням у ній відносно м’якого порожнистого м’яча діаметром близько 40 мм, а її прабатьком вважається гра в ракетки (rackets або racquets — американський варіант назви), в якій, на відміну від сквошу, використовується досить жорсткий м’яч. Гра (одинарна — два гравці; або парна — чотири), ведеться спеціальними ракетками на оточеному з чотирьох сторін стінами корті.

спорт, сквош, турнір

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.