ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 18.05


Слідчі ДБР виявили калаборантів серед правоохоронців і місцевих депутатів

За фактом державної зради у Полтаві розслідується 35 кримінальних проваджень. Серед фігурантів - співробітники правоохоронних органів, депутати місцевих рад і голова одного з районних судів.

 

На предмет можливої співпраці з ворогом працівники управління перевірили понад 190 осіб. Крім того, ДБР інформує, що системно виявляє майно росії та білорусі для подальшої його націоналізації.

Під час розслідування справи щодо державної зради колишнього народного депутата України Іллі Киви, на Полтавщині виявили готелі, ресторани, земельні ділянки, через які російський генерал Капашин відмивав кошти в Україні. За даними ДБР, оборудки з необґрунтованими активами здійснювались через ланцюг підконтрольних комерційних структур, під виглядом ведення законної фінансово-господарської діяльності.

Загалом, станом на 1 травня 2022 року слідчі управління розслідували понад 1600 кримінальних проваджень, із них за фактом державної зради чи колабораційної діяльності — 35 кримінальних проваджень. Серед фігурантів - співробітники правоохоронних органів, депутати місцевих рад та голова одного з районних судів.

війна, кримінал, держзрада, скандал, ДБР, колабораціонізм

За темою:

  • На Полтавщині судитимуть двох колаборантів
  • Вчительку-ватницю суд відпустив на випробувальний термін
  • На Полтавщині двоє місцевих жителів готували диверсії 
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.