ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 10.09


"Слуги народу" анкетують полтавців щодо комунальних проблем

Представники штабу потенційного кандидата в очільники Полтави від партії "Слуга народу" Сергія Іващенка ходять вулицями мікрорайонів, розпитуючи містян про наявні житлово-комунальні проблеми.

Для того, щоб скарга потрапила до штабу, заповнюють брендовану анкету, куди вносять особисті дані заявника. Про це повідомили в ГО “ОПОРА”.

Так, спостерігачі ОПОРИ зафіксували, як представники штабу Сергія Іващенка, що планує балотуватися у Полтавські міські голови від партії «Слуга народу», робили обхід вулиці Баяна, що неподалік центру Полтави.

Містянам пропонували поскаржитися на наявні житлово-комунальні проблеми. Наприклад, перебої з інтернетом, зламану водонапірну колонку чи поганий стан дорожнього покриття.

Скаргу можна оформити на бланку, брендованому фірмовими кольорами партії «Слуга народу». Заявник вносить туди дані людини, адресу та контактний телефон. На анкеті вказана адреса сайту «Карти змін Полтави» — zazminy.poltava.ua. Далі анкета, за словами представниці політичної сили, потрапить у штаб кандидата, де її мають вивчити та розібратися у питанні.

Жінка, котра заповнює анкети, говорить, що представники штабу Сергія Іващенка обходять різні вулиці Полтави, збираючи скарги на проблеми ЖКГ. Заявникам, котрі надали персональні дані, передають корінець від заповненої анкети, де вказано, що вони «взяли участь у наповненні «Карти змін Полтави», а також є приписка про надання згоди на обробку персональних даних. Крім того, людям видають партійну газету та блокнот із написом «Полтаві – зміни. Сергій Іващенко».

Прес-секретарка Сергія Іващенка Анна Морозова розповіла: «Анкети з вулиць збираються як допоміжний механізм до «Карти змін». Вони потрапляють до операторів проекту, ті перевіряють їхню актуальність. За кожною проблемою закріплюється координатор, який відслідковує її, шукаючи механізми вирішення».

Згідно із календарним планом, що міститься у додатку до Постанови ЦВК № 163 від 8 серпня 2020 року, офіційно виборчий процес на місцевих виборах розпочався 5 вересня 2020 року. Тобто за 50 днів до дня голосування, відповідно до ч. 1, 5 ст. 195 Виборчого кодексу України.

 

вибори мера, кандидат, ОПОРА

За темою:

  • Помилки у документації – причина затримки прийому протоколів у Полтаві
  • Кременчужани обрали свого мера в один тур
  • "Довіра" перемогла на виборах до Полтавської обласної ради 
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.