ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 18.10


Собаки, які днями покусали жінку в Полтаві, не безпритульні

Про це заявила працівниця відділу регулювання чисельності безпритульних тварин Полтавського КАТП-1628 Юлія Явір на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії в міській раді.

У Полтавській міський раді розглядали причини трагедії, що сталася днями в місті, а також способи запобігання подібним випадкам у майбутньому.

Зокрема Юлія Явір розповіла, що особисто разом із правоохоронцями та працівниками бригади КАТП-1628 виїздила на рейд на місце трагедії, аби дослідити ареал їхнього проживання.

"У цьому районі всі безпритульні тварини давно обліковані та чіповані. Ми поспілкувалися з мешканцями — говорять, удень цієї зграї собак немає, а от увечері з'являються. Є серед тутешніх і підозри щодо того, де можуть утримувати цих собак, випускаючи тільки на нічний самовигул. Останніми днями, після трагедії, цих собак там немає. Очевидно зараз власники тримають їх під замком, адже вони мають нести відповідальність за цей випадок. Якщо їх помітять, ми будемо змушені їх виловити, стерилізувати, вакцинувати і помістити на карантин, щоб зрозуміти, чи немає ознак сказу",

— говорить Юлія Явір.


Крім  того, працівниця КАТП-1628 також наголосила — кожна домашня тварина має бути зареєстрована та облікована. Це позбавить від багатьох проблем у майбутньому.


"Реєстрація домашньої тварини коштує заледве більше 40 гривень. Сюди входять і документи на тварину, і жетон. В майбутньому це дасть змогу швидко знайти власника, якщо тварина загубиться. Також ветеринар завжди може по базі перевірити чи має домашній улюбленець ті чи інші щеплення. Проконсультувати власника",

— зазначила Юлія Явір.

Також, як приклад, навела місто Львів - де діє обов'язкова міська програма з реєстрації, вакцинації домашніх тварин. 
 

собаки, зграя, напад

За темою:

Топ-5 за тиждень :

ArrayВиділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.